Вакансія Smm менеджер, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Smm менеджер (Екатерина Леонидовна Лома). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії IT, WEB фахівці / Smm менеджер

На 02.10.2023 в нашій базі:  371 вакансій,   17811 резюме

Вакансія: Smm менеджер (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Бренд дизайнерського жіночого одягу</p> <p>У зв'язку з розширенням діяльності, ми шукаємо яскравого, талановитого та креативного SMM менеджера, який допоможе нам розвивати наш бренд у соціальних мережах та залучати нових клієнтів.</p> <p>Обов'язки:</p> <p>- Розробка та виконання стратегії просування бренду в соціальних мережах</p> <p>- Розробка та публікація цікавого та змістовного контенту</p> <p>- Робота над візуалом сторінці Instagram</p> <p>- Створення контент-плану на пости та сторіз</p> <p>- Зйомка в сторіс відеооглядів</p> <p>- Пошук ідей для reels</p> <p>- Організація зйомок та створення reels</p> <p>- Моніторинг та аналіз ефективності рекламних кампаній</p> <p>- Взаємодія з блогерами та іншими впливовими особистостями для співпраці та підвищення свідомості про бренд.</p> <p><br /></p> <p>Якщо ви креативні, прагнете до самовдосконалення та маєте досвід роботи в SMM, ми чекаємо на вашу заявку!</p> <p>Будемо раді отримати ваше резюме та поринути у світ креативу разом з вами!</p> <p>Додайте до вашого резюме 5 причин чому потрібно обрати саме вас :)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 54000 грн.
Android Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Інтернет-маркетолог Flora vip Lux 18000 грн.
Flutter Dev Junior Audety 43200 грн.
Flutter Developer Audety 83500 грн.
React Native Developer Audety 73000 грн.
React Developer QuliSoft 47500 грн.
UI/UX designer (Gamedev) QuliSoft 60500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: