Вакансія Администратор гостиницы, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Администратор гостиницы (ФЛП Милютина Н.). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Готельний бізнес / Администратор гостиницы

На 02.10.2023 в нашій базі:  371 вакансій,   17811 резюме

Вакансія: Администратор гостиницы (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:23000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Пятизвездочный гостинично-ресторанный комплекс приглашает в свою команду Администратора гостиницы!</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Требования:</strong></p> <ul><li>Высшее образование;</li><li>Презентабельная внешность</li><li><strong>Обязателен опыт работы администратором отеля/ресторана от 1-го года;</strong></li><li>Знание английского языка.</li></ul><p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Мы предлагаем:</strong></p> <ul><li>Официальное оформление, оплату отпуска, больничного листа;</li><li>На период испытательного срока (2 месяца),  график работы: сутки/двое, после ИС- график работы 5/2: с 9.00-19.00;</li><li>?<strong>Ставку от 20 000-25 000 грн + высокие чаевые, своевременную выплату;</strong></li><li>Бесплатное питание, униформу;</li><li>Доставка на работу/с работы бесплатным трансфером от остановки на перекрёстке: угол Правда/ Калиновая.</li><li>Комплекс находится на левом берегу Днепра.</li></ul><p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Будем рады видеть вас в нашей команде!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Пекар в пекарню "Сімейна пекарня" СПД Голуб О. договірна
Кухар у кафе СПД Голуб О. договірна
Повар в кафе СПД Голуб О. договірна
Прибиральник/ця в кінотеатр Клінсевіспро ТОВ договірна
Прибиральниця Скидан И. договірна
Уборщица Скидан И. договірна
Бармен МегаМаркет супермаркет договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: