Вакансія Монтажник зв'язку, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Монтажник зв'язку (Алатекс). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

Вакансія: Монтажник зв'язку (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:22000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія «Алатекс «, яка спеціалізується на будівництві базових станцій операторів мобільного зв’язку та модернізації об'єктів телекомунікаційної мережі, а також на виробництві металоконструкцій для будівельної, сільськогосподарської, промислової, телекомунікаційної, логістичної галузей, оголошує конкурс на вакансію <strong>Монтажник зв’язку!</strong></p> <p><strong>У нашій компанії передбачено:</strong></p> <ul><li>навчання на допуск до робіт на висоті та електробезпеки за рахунок компанії;</li><li>офіційне працевлаштування згідно з КЗпП України;</li><li>оплачувана відпустка;</li><li>перспектива кар'єрного та фінансового зростання.</li></ul><p><strong><strong>Що входитиме до Ваших обов’язків<strong>:</strong></strong></strong></p> <ul><li>монтаж/демонтаж телекомунікаційного обладнання;</li><li>модернізація існуючих базових станцій (територія Одеської області);</li><li>нове будівництво базових станцій оператора мобільного зв’язку.</li></ul><p><strong><strong>Що потрібно для роботи в Компанії:</strong></strong></p> <ul><li>мати середньо-технічну освіту;</li><li>вміти працювати з електроінструментом (перфоратор, зварювальний апарат, кутова шліфувальна машина (болгарка);</li><li>бути готовим до робіт на висоті;</li><li>бути готовим до відряджень;</li><li>мати бажання працювати та навчатися;</li><li>вміти працювати у команді.</li></ul><p>Звертатися за номером: ...</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Фасадчик (Мокрый фасад) Інтела Про 50000 грн.
Інженер-проектувальник ЖК Скандія 25000 грн.
Дорожный рабочий СІЗАРДОР 12000 грн.
Майстер будівельних робіт ФОП Мельник Л.М. 15000 грн.
Виконроб ФОП Мельник Л.М. 20000 грн.
Зварювальник Індор-Плюс 25000 грн.
Монолитчик Богданович Александр Вале... 35000 грн.
Фасадник (Мокрий фасад) Інтела Про 50000 грн.
Бетонщик-арматурщик Nordbud 28000 грн.
Різнороб ПП "Ільницький" договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: