Вакансія Системний адміністратор, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Системний адміністратор (Супермаркет будівельних матеріалів 33м2). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії IT, WEB фахівці / Системний адміністратор

На 27.09.2023 в нашій базі:  368 вакансій,   17815 резюме

Вакансія: Системний адміністратор (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Миколаїв
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги:</strong><br /> Розуміння принципів діагностики ПК;<br /> Навички в адмініструванні ОС Windows ;<br /> -Знання Active Directory, Terminal Services, GPO, -налаштування термінальних підключень користувачів.<br /> -Базові знання комп’ютерних мереж.<br /> -Досвід налаштування систем відеонагляду.<br />-знайомство з Linux -вміння налаштовувати Mikrotik.</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Обов’язки:</strong><br /><br /> -Обробка заявок від користувачів та їх технічна підтримка на місці так і віддалено.<br /> -Участь в провадженні нових програмних продуктів.<br />- Налаштування робочих місць користувачів на базі ОС Windows та необхідного пакету програмного забезпечення.<br /> -Підтримка та налаштування периферійного обладнання принтери, МФУ, сканери;<br /> -Діагностика проблем з обладнанням та програмним забезпеченням та їх усунення;<br />-Налаштування систем відеонагляду, моніторинг їх працездатності. <br /><br />Місце роботи Космонавтів 81/2<br />Графік з 8:30 до 19:00<br />5/2 дні<br /><br /><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Developer Full-Stack MagniFinance договірна
Акаунт-менеджер (соціальні мережі) Інфоріс 20000 грн.
Помічник системного адміністратора Експо, МВЦ 15000 грн.
Application Developer with Python Skills Solve.Care договірна
Business Analyst Solve.Care договірна
Программист ФЛП Милютина Н. 50000 грн.
Менеджер з ведення інтернет-каналів «Лайтек Украина» 20000 грн.
Провідний інженер з комп'ютерних систем Відділу інформаційни... Державна інспекція енерге... 7300 грн.
Головний спеціаліст Відділу інформаційних технологій та захи... Державна інспекція енерге... 10800 грн.
Заступник начальника Відділу інформаційних технологій та зах... Державна інспекція енерге... 14760 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: