Вакансія Комірник-вантажник, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Комірник-вантажник (Алло). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

Вакансія: Комірник-вантажник (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія Алло запрошує до команди <br /></strong></p> <p><strong>Комірника, приймальника, сканувальника, пакувальника, вантажника</strong></p> <p>Якщо Ти хочеш розвиватися у найкращій Компанії та розуміти всі процеси складської логістики — прямуй до нас!</p> <p>Ми допоможемо Тобі навчитися, досягти найкращих результатів та збільшити Ваш дохід!</p> <p><strong>Ваші обов’язки:</strong></p> <p>Прийом та відбір товару за якістю та кількістю;</p> <p>Робота з ТСД та пакування товару;</p> <p>Сортування та розміщення товару за місцем зберігання;</p> <p>Комплектація замовлень.</p> <p>Робота в обліковій системі складу, печатка стікерів, актів виконаних робіт;</p> <p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <p>Роботу в колективі, для якого не має недосяжних завдань;</p> <p>Можливість впливати на свій дохід (ставка+ KPI);</p> <p>Теплий та добре освітлений склад, у кожного співробітника шафа. Душові, їдальня, добрі умови.</p> <p>Графік роботи: 5\2 плаваючий. З 9.00 до 18.00.</p> <p><strong>Проспект Степана Бандери 26.</strong></p> <p><strong>З/П 18000-20000 грн.</strong></p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Грузчик Gellenium 16000 грн.
Карщик погрузчик Gellenium 19000 грн.
Project manager KDA Group, компания 40000 грн.
Комірник, комплектувальник у книжковий інтернет-магазин (ст.... Kniga.biz.ua интернет-маг... 16000 грн.
Різноробочий Лавриненко В.М. договірна
Будівельник Лавриненко В.М. договірна
Водитель категории СЕ ФОП Євтенко А.М. договірна
Водій кат. "В, С" (надаємо житло) Региональный Союз 13000 грн.
Водитель кат. "В, С" (предоставляем жилье) Региональный Союз 13000 грн.
Різноробочий МебельStil договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: