Робота Житомир: Офісний персонал - вакансії, Робота в Житомирі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Офісний персонал.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

Вакансії в Житомирі / Вакансії в Житомирі / Вакансії Офісний персонал, Житомир

На 21.11.2019 в нашій базі:  42 вакансій,   70869 резюме

Робота в Житомирі в рубриці Офісний персоналНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Офісний персонал в Житомирі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Офісний персонал»).


По вашому запиту знайдено: 535 вакансій
 • В Державну екологічну інспекцію у Дніпропетровській області на постійну роботу терміново потрібен провідний спеціаліст сектору управління персоналом (робота в м.Дніпро).

  Вимоги до претендента на посаду головного спеціаліста сектору управління персоналом: вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра; вільне володіння державною мовою, знання ...


 • Компании "ДОМИКУС" в связи с расширением требуется

  МЕНЕДЖЕР ПО РАБОТЕ С КЛИЕНТАМИ.

  Условия работы:

  -полная занятость;

  -официальное оформление;

  -работа в офисе;

  -график работы: Пн-Пт с 9.00 до 18.00;

  -офис рядом со ст. м. «Петровка» — 10 минут от метро.

  Инт...

 • Приглашаем на работу диспетчера-оператора в службу такси

  В обязанности входит прием и обработка заказов.
  Работа в программе «Такси Навигатор».
  Посменный график работы.
  З/п выплачивается вовремя и в полном объёме.

  Требования к соискателю:


  Пошук роботи в Житомирі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Житомирі. Пошук роботи в Житомирі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Офісний персонал з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Житомир і вакансії Житомирі на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: