Робота Житомир: Будівництво, архітектура - вакансії, Робота в Житомирі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Будівництво, архітектура.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

Вакансії в Житомирі / Вакансії в Житомирі / Вакансії Будівництво, архітектура, Житомир

На 26.02.2021 в нашій базі:  73 вакансій,   11351 резюме

Робота в Житомирі в рубриці Будівництво, архітектураНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Будівництво, архітектура в Житомирі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Будівництво, архітектура»).


По вашому запиту знайдено: 629 вакансій
 • Приглашаем на работу в Литву: СБОРЩИК КОРПУСОВ МЕТАЛЛИЧЕСКИХ СУДОВ 1 номер. Желательно с действующим ВНЖ ЛИТВЫ. ЗП от 1700?3000 евро в месяц!

  Легальная работа в литовские компании с безупречной репутацией и хорошим отношением к работникам. Мы обслуживаем проекты в Швеции, Бельгии, Германии, Норвегии, Голландии, Латвии, Эстонии, Дании и Ганне

  MABROCONA https://www...

 • Вакансія: Інженер-технолог

  Вінницький обласний центр зайнятості

  Вимоги:

  • Вища технічна освіта, бажано авіаційна (технологія виробництва деталей і агрегатів із неметалевих, в т.ч. композиційних матеріалів)
  • Робота в додатках Microsoft Office (Excel, Outlook, PowerPoint) на рівні впевненого користувача

  Обов'язки:

  • Інженер-технолог з виробництва вузлів та деталей до авіаційної техніки, розробка та о...
 • Вакансія: Електромонтер

  Dulpiko d.o.o/Хорватія

  Вимоги: - середня спеціальна освіта в галузі електротехніки - електрик, енергетик та ін.

  - щонайменше 2 роки професійного досвіду

  - досвід виконання електроустановок сильного та слабкого струму

  - самостійність у прийнятті рішень та виконанні робіт

  - прийняття відповідальності за робочі завдання та дотримання термінів

  - точність і скрупульозніст...

 • Вакансія: Електрозварник

  Військова частина Т0500

  Требования: Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка за відповідною спеціальністю. Наявність групи з електробезпеки не нижче ІІІ. Без вимог до стажу військової служби (роботи).

  Обязанности: Виконує ручне кисневе різання бензорізальними та газорізальними апаратами стального легковагового і важкого лому. Виконує ручне дугове, плазмове, газове...

 • Вакансія: Машиніст екскаватора

  Військова частина Т0500

  Требования: Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка за відповідною спеціальністю. Наявність посвідчення тракториста-машиніста. Відсутність медичних протипоказань щодо придатності до керування транспортним засобом відповідної категорії. Без вимог до стажу військової служби (роботи)

  Обязанности: Самостійно виконує меліоративні роботи з допомог...

 • Вакансія: Тракторист-машинист

  Військова частина Т0500

  Требования: повна базова загальна середня освіта та професійна підготовка за відповідною спеціальністю, наявність посвідчення тракториста-машиніста, Відсутність медичних протипоказань щодо придатності до керування транспортним засобом відповідної категорії. Без вимог до стажу військової служби (роботи).

  Обязанности: Керує технікою. Виконує щозмінне технічне обслугову...

 • Вакансія: Монтер

  Військова частина Т0500

  Требования: Монтер колій. Повна або базова загальна середня освіта та професійна підготовка за відповідною спеціальністю. Стаж військової служби (роботи) за професією – не менше ніж 1 рік.

  Обязанности: .Виконує найпростіші роботи під час монтажу, демонтажу та ремонту конструкцій верхньої будови колії та наземних ліній метрополітену.

  Условия: ...

 • Приглашаем к сотрудничеству Инженера-электрик в отдел ПТО.

  Компания выполняет проектирование и строительство инженерных сетей по всей Украине (сопровождение объектов по электроснабжению).

  Требования:

  • ВО профильное — электрик, энергетик;
  • Знания технологии строительства наружных инженерных сетей и сооружений (электросети);
  • Опыт работы на...
 • Приглашаем к сотрудничеству Главного инженера проектов.

  Основные направления в работе нашей компании: проектирование коммунальных сооружений, сетей и сооружений ВК, теплосетей, котельных, проектирование городских парков и зон отдыха.

  Требования:

  • Опыт реализации комплексных проектов объекты водоснабжения и водоотведения, котельные, теплосети, общестроит...
 • Требования: Опыт работы в монтаже, техническому обслуживанию систем противопожарной защиты

  Обязанности: Уметь ремонтировать и обслуживать

  Условия: есть

  ...

Пошук роботи в Житомирі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Житомирі. Пошук роботи в Житомирі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Будівництво, архітектура з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Житомир і вакансії Житомирі на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: