Вакансія Вихователь в приватний садок (Брюховичі), Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Вихователь в приватний садок (Брюховичі) (Пташеня. Дитячий простір). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Наука, освіта, переклади / Вихователь в приватний садок (Брюховичі)

На 19.04.2024 в нашій базі:  257 вакансій,   13604 резюме

Вакансія: Вихователь в приватний садок (Брюховичі) (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Шукаємо вихователя у «Пташеня. Дитячий простір»</strong></p> <p>смт. Брюховичі, вул. Яблунева, 5</p> <p>Ти любитиш дітей? Не уявляєш свого життя без сміху, гамору та постійного руху? Тобі 100% до нас в команду;)</p> <p><strong>Наш наставник:</strong></p> <ul><li>піклується про безпеку дітей;</li><li>проводить та готується до заняття;</li><li>дбає про всебічний гармонійний розвиток вихованця;</li><li>відповідає на дитячі «Чому?»</li><li>робить рутину цікавою.</li></ul><p><strong>Яким ми бачимо нашого наставника?</strong></p> <ul><li>любить дітей;</li><li>стресостійкий та терплячий;</li><li>творчий;</li><li>енергійний та позитивний;</li><li>комунікабельний та товариський;</li><li>є добрим прикладом у поведінці, спілкуванні, щоденному житті.</li><li>освіта та досвід вітаються.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>конкурентну заробітну плату;</li><li>гнучкий графік; 8:30 -14:30 та 9:30-19:00</li><li>харчування;</li><li>офіційне працевлаштування</li><li>методичний супровід та матеріали для підготовки до заняття.</li></ul><p><strong>Чому варто вибрати саме наш садок?</strong></p> <ul><li>можливість кар'єрного зростання;</li><li>навчання у сфері дошкільної педагогіки та психології;</li><li>особистісний розвиток та зростання;</li><li>молодий та дружній колектив;</li><li>безумовна любов маленьких пташенят.</li></ul><p>Якщо тебе зацікавила наша вакансія телефонуй Альона ...</p> <p>Прохання, надати номер телефону відповідальної особи з попереднього місця праці.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Викладач, репетитор словацької мови (онлайн) Сome Study 40000 грн.
Учитель математики Ліцей № 97 ДМР договірна
Учитель німецької мови Ліцей № 97 ДМР договірна
Вчитель біології та хімії Ліцей № 97 ДМР договірна
Вчитель історії Ліцей № 97 ДМР договірна
Вчитель математики Ліцей № 97 ДМР договірна
Вчитель польської мови Ліцей № 97 ДМР договірна
Методист Вінницький обласний центр... 8000 грн.
Логопед Бойко, авторская школа 30000 грн.
Няня для дітей, 5х2, метро Нивки Агентство домашнего персо... 35640 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: