Вакансія Адміністратор в художню студію, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Адміністратор в художню студію (Арт-Студія «Творча Кухня»). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Дизайн, творчість / Адміністратор в художню студію

На 19.04.2024 в нашій базі:  257 вакансій,   13604 резюме

Вакансія: Адміністратор в художню студію (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:13000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія Арт-студія «Творча Кухня шукає адміністратора на повну ставку для роботи в нашій студії у місті Києві. Ми шукаємо кандидатів з будь-яким рівнем досвіду.</p> <p><br /></p> <p>Основними обов’язками будуть:</p> <ul><li>забезпечення роботи студії;</li><li>прийом замовлень від клієнтів;</li><li>розміщення замовлень в системі;</li><li>взаємодія з клієнтами, відповідь на запитання щодо послуг;</li><li>контроль за роботою художників та іншого персоналу;</li><li>здійснення розрахунків з клієнтами;</li><li>підготовка звітності.</li></ul><p>Ми шукаємо людину, яка має відмінні комунікативні та організаційні здібності, вміє працювати в команді, а також має бажання розвиватися в сфері художньої індустрії. Ми пропонуємо плаваючий графік роботи.</p> <p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>Гнучкий графік.</li><li>15−18 робочих днів</li><li>Робочий день 10.00−21.00</li><li>Місце роботи: Художня Студія «Творча Кухня» — Позняки, м. Київ, проспект Григоренка, 22/20</li><li>ЗП 13000−17000грн</li></ul><p>В резюме, будь ласка, вкажить свої соцмережи.</p> <p>Якщо ви зацікавлені в цій вакансії, надсилайте своє резюме!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавець в магазин штор Liberta Trade 15000 грн.
Перукар-стиліст ООО РУШ договірна
Архітектор Avistudio 25000 грн.
Оператор ПК, менеджер в копіювальний центр Волонтир К.М. 11000 грн.
Садівник Landscape Creator 35000 грн.
Модель для съемок рекламы Карпела Сіті 15000 грн.
Швачка Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Фотограф - Консультант Photo4y 10000 грн.
Садівник, озеленювач, різноробочий Green Design 22000 грн.
Озеленювач території компанії (підсобний працівник) VILAND 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: