Вакансія Вантажник-двірник в ресторан, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Вантажник-двірник в ресторан (Первак). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Логістика, доставка, склад / Вантажник-двірник в ресторан

На 02.10.2023 в нашій базі:  371 вакансій,   17811 резюме

Вакансія: Вантажник-двірник в ресторан (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:600 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Ресторан в центрі Києва терміново шукає відповідальну людину на посаду<br /><strong>Вантажник-двірник у ресторан</strong></p> <p><strong>вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи не менше 1 міс.;</li><li>відповідальність;</li><li>відсутність шкідливих звичек.</li><li>спритність</li></ul><p><strong>Умови працевлаштування:</strong></p> <ul><li>зручне Розташування біля метро (в 5 хв. пішки від м. Льва Толстого або м. Палац Спорту)</li><li>своєчасну + смачні обіди та вечері</li><li>графік<strong> тиждень через тиждень (понеділок - п'ятниця з 8 до 18:00 за 600 грн.; субота і неділя з 8 до 13:00 за 300 грн.). Як варіант, розглянемо повний місяць на одного.</strong></li><li><strong>ставка 600 за повний робочий день. 300 грн. за половину дня (робота лише двірника). </strong>Виплати відбуваються два рази на місяць.</li><li><strong>комплексні обід та вечеря.</strong></li></ul><p><strong>обов'язки:</strong></p> <ul><li>Виконувати підсобні та Допоміжні роботи з вивантаження, навантаження, переміщення вантажів вручну або Із ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ малої механізації (вантажник); Найбільша загрузка вантажника по понеділках, середах, п'ятницях після обіду.</li><li>Проводити прибирання прилеглої території ресторану до Відкриття; підтрімуваті постійну чистоту территории, вивозити сміття (двірник)</li></ul><p>Співбесіда буде проходити за адресою <strong>ул.Рогнедінская, 2. Ресторан «Первак». </strong>Будні з 12.00 до 17.00</p> <p>Людей, що страждають на алкоголізм просимо не турбувати.</p> <p>Додаткова інформація: 234-43-94, 235-09-52 (вас просять телефонувати з 11.00 до 18.00)</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Приемщик вторсырья Макулатура UA договірна
Работник на прием вторсырья Макулатура UA 9000 грн.
Водій категорії "С" "С1" ФОП Ладан В.В. 20000 грн.
Водій категорії "С" "С1" на вантажний автомобіль 5-10т. ФОП Ладан В.В. 20000 грн.
Водій категорії "Е" на (фуру 20т) ФОП Ладан В.В. 30000 грн.
Водій категорії "С" "С1" ФОП Ладан В.В. 30000 грн.
Водій категорії "С" "С1" на вантажний автомобіль 5-10т. в Ки... ФОП Ладан В.В. 20000 грн.
Грузчик-приемщик ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Грузчик-приемщик ФОП Ладан В.В. 17000 грн.
Вантажник-приймальник ФОП Ладан В.В. 17000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: