Вакансія Танцівниця в VIP клуб, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Танцівниця в VIP клуб (Джентльмен клуб Звездный носорог). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Сфера розваг / Танцівниця в VIP клуб

На 27.09.2023 в нашій базі:  368 вакансій,   17815 резюме

Вакансія: Танцівниця в VIP клуб (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Джентльмен клуб VIP рівня <strong>Зоряний носоріг </strong>запрошує до свого колективу яскраву, творчу, позитивну, привабливу дівчину на вакансію <strong>Т</strong><strong>анцівниця.</strong></p> <p><strong>Розглядаємо кандидатів без досвіду.</strong></p> <p>Про нас: <strong>star-nosorog.com.ua</strong></p> <p><strong>Надаємо:</strong></p> <ul><li>Безкоштовне навчання хореографії;</li><li>Підбір сценічного образу;</li><li>Гнучкий розклад роботи -  4 зміни  в неділю з 16.00 до 22.00;</li><li>Можливість заробляти від <strong>25000 грн.</strong></li><li>місце роботи - вул. М. Кривоноса 27</li></ul><p><strong>Обязаности:</strong></p> <ul><li>Робота в танцювальних шоу-програмах;</li><li>Коммуникація з гостями клубу;</li><li><strong>Строго без интиму!!!</strong></li></ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Коммуникабельність, вміння працювати в колективі;</li><li>Базові хореографічні навички (бажано, але не обов'язково).</li></ul><p><strong>Відправляйте резюме або телефонуйте:</strong></p> <p><strong>.....64</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Сфера розваг»:Вакансія Компанія Зарплата
Хостес в клубе KENjob 40000 грн.
Вокалист KENjob 40000 грн.
Танцовщик KENjob 40000 грн.
Хостес One handred Karaoke loung... 25000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор One handred Karaoke loung... 35000 грн.
Пиджей Pj One handred Karaoke loung... 45000 грн.
Вокалист One handred Karaoke loung... 35000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: