Вакансія Менеджер з продажу, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Менеджер з продажу (ТОВ «МХ та ГУСТАВ ГЕЕСС Україна»). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Медицина, фармацевтика / Менеджер з продажу

На 27.09.2023 в нашій базі:  368 вакансій,   17815 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Білогородка (Київська обл.)
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанії на постійну роботу потрібен Менеджер з продажу (косметичної сировини)</strong><br /></p> <p>Вид діяльності: Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт</p> <p>Вид зайнятості: повна зайнятість,</p> <p>Вимоги: вища освіта </p> <p>Досвід роботи: від 1 року на аналогічній посаді</p> <p>Зарплата: за результатами співбесіди (згідно з трудовим договором) + % бонус</p> <p>Перспектива службового зростання: навчання, перспективи розвитку</p> <p>Знання іноземних мов: англійська (середня)</p> <p>Володіння ПК: 1C, MS Word, Excel, Internet/</p> <p>Основні функціональні обов'язки:</p> <p>• Розвиток продажів</p> <p>• Аналіз ринку, виявлення потреб клієнтів</p> <p>• Проведення зустрічей, переговорів, ділове листування з клієнтами</p> <p>• Консультування клієнтів щодо застосування інгредієнтів, їх технічна підтримка</p> <p>• Проведення презентацій для ключових клієнтів</p> <p>• Виконання встановленого плану продажу</p> <p>• Залучення нових клієнтів</p> <p>• Участь у виставках, форумах</p> <p>Особисті характеристики: Робота в команді на результат, відповідальність, дисциплінованість, аналітичне мислення, комунікабельність, готовність нести відповідальність, стійкість до стресів, вміння до планування, відкритість, повага до цінностей компанії.</p> <p>Ми пропонуємо: дружній колектив, офіційне оформлення, соціальні гарантії, навчання, перспективи розвитку.</p> <p>Офіс знаходиться в:  с. Білогородка, Бучанський (Києво-Святошинський) район. </p> <p> (маршрутка від ст.м. Академмістечко, ст.м. Нивки, ст.м. Святошин, ст.м. Житомирська)</p> <p>Контактний тел. (050) 685-47-25 Михайло Володимирович</p> <p>тел. (050) 336 - 97 - 57 Наталія</p> <p> Резюме відправляти /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Доглядальниця в Німеччині Опікер 55000 грн.
Доглядальниця, Медсестра DRK Betreuung und Pflege 70000 грн.
Доглядальниця - компаньйонка, 3 дні в тиждень, м. Харківська Дом счастья 9600 грн.
Доглядальниця - компаньйонка, 10/10 або 15/15 з проживанням,... Агентство домашнего персо... 19500 грн.
Сиделка ProficarePlus 60000 грн.
Провізор у ветеринарну аптеку Ветеринарна аптека «Healt... 20000 грн.
Ветеринарний лікар терапевт Ветеринарна аптека «Healt... 25000 грн.
Медичний представник Группа компаний «Лучший п... 30000 грн.
Продавець-консультант у салон оптики «Оптика Норма» 16000 грн.
Менеджер з продажу (біолог, хімік, лаборант) Группа компаний «Лучший п... 25000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: