Вакансія Майстер з манікюру та педикюру, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Майстер з манікюру та педикюру (Мережа салонів краси "ЄвроПерукарня"). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Дизайн, творчість / Майстер з манікюру та педикюру

На 27.09.2023 в нашій базі:  367 вакансій,   17814 резюме

Вакансія: Майстер з манікюру та педикюру (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Європерукарня — це найбільша мережа сімейних салонів краси в Києві та київській області.</strong></p> <p><strong>На сьогоднішній день в мережу входить 17 салонів з повним спектром послуг для жінок та чоловіків. <br /></strong></p> <p><strong>Також для діточок обладнані дитячі крісла машинки з переглядом мультиків. <br /></strong></p> <p><strong>На сам перед наші салони — це сильна команда професіоналів, стильний інтер'єр, нове обладнання, широкий асортимент продукції. А найголовнійше — щире піклування про наших клієнтів.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Відкриті вакансії в салонах:</strong></p> <p><strong>м. Харківська ТЦ Clever Бажана, 40</strong></p> <p><strong>Що ми очікуємо від Вас:</strong><strong><br /></strong></p> <p>Бажання працювати та навчатися.</p> <p>Досвід роботи від 1 року в салоні.</p> <p>Виконання манікюру та педикюру (класичний, комбі, апарптний). Бажано — нарощуванна, та дизайн.</p> <p>Любов до своєї професії. Вміння побудувати з клієном довгострокові відносини. Бути позитивним. Підбирати продукцію для домашнього використання.</p> <p><strong>Ми в свою чергу обіцяємо:</strong></p> <p>Своєчасну виплату зарплати. Це % від послуги та продажу товару.(Щоденно)</p> <p>Зручний графік роботи 2/2, або за домовленністю.</p> <p>Можливість навчання та підвищення кваліфікації.</p> <p>Підтримка та наставництво для новачків.</p> <p>Стабільність, та високий трафік.</p> <p><strong>Якщо ти бажаєш працювати та розвиватися в сильній та професійній команді, телефонуй за номерами<br /></strong></p> <p><strong>0 63 4677083 Світлана</strong></p> <p><strong>0 99 2558826 Алла</strong></p> <p><strong>Чекаємо лише на тебе!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Монтажер відео для весільних фільмів Bride&Groom.video договірна
Senior Designer/Head of Design Kordie договірна
Майстер перукар Парихмакерская «Ева» договірна
Строитель-ремонтник в небогатый дом-хостел на постоянно ФОП Харлашкина А. П 16000 грн.
Флорист Flora vip Lux 500 грн.
Флорист Flora vip Lux 500 грн.
Флорист Flora vip Lux 500 грн.
Флорист Flora vip Lux 500 грн.
Флорист Flora vip Lux 800 грн.
Флорист Flora vip Lux 500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: