Вакансія Майстер з манікюру та педикюру, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Майстер з манікюру та педикюру (Мережа салонів краси "ЄвроПерукарня"). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Дизайн, творчість / Майстер з манікюру та педикюру

На 23.06.2024 в нашій базі:  254 вакансій,   13741 резюме

Вакансія: Майстер з манікюру та педикюру (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Європерукарня — це найбільша мережа сімейних салонів краси в Києві та київській області.</strong></p> <p><strong>На сьогоднішній день в мережу входить 17 салонів з повним спектром послуг для жінок та чоловіків. <br /></strong></p> <p><strong>Також для діточок обладнані дитячі крісла машинки з переглядом мультиків. <br /></strong></p> <p><strong>На сам перед наші салони — це сильна команда професіоналів, стильний інтер'єр, нове обладнання, широкий асортимент продукції. А найголовнійше — щире піклування про наших клієнтів.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Відкриті вакансії в салонах:</strong></p> <p><strong>м. Харківська ТЦ Clever Бажана, 40</strong></p> <p><strong>Що ми очікуємо від Вас:</strong><strong><br /></strong></p> <p>Бажання працювати та навчатися.</p> <p>Досвід роботи від 1 року в салоні.</p> <p>Виконання манікюру та педикюру (класичний, комбі, апарптний). Бажано — нарощуванна, та дизайн.</p> <p>Любов до своєї професії. Вміння побудувати з клієном довгострокові відносини. Бути позитивним. Підбирати продукцію для домашнього використання.</p> <p><strong>Ми в свою чергу обіцяємо:</strong></p> <p>Своєчасну виплату зарплати. Це % від послуги та продажу товару.(Щоденно)</p> <p>Зручний графік роботи 2/2, або за домовленністю.</p> <p>Можливість навчання та підвищення кваліфікації.</p> <p>Підтримка та наставництво для новачків.</p> <p>Стабільність, та високий трафік.</p> <p><strong>Якщо ти бажаєш працювати та розвиватися в сильній та професійній команді, телефонуй за номерами<br /></strong></p> <p><strong>0 63 4677083 Світлана</strong></p> <p><strong>0 99 2558826 Алла</strong></p> <p><strong>Чекаємо лише на тебе!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Натурщица Вижн 7, компания договірна
Швачка Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Закрійник текстилю та одягу Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Актор, Актриса Unicorn Media 25000 грн.
Адміністратор в художню студію Арт-Студія «Творча Кухня» 15000 грн.
Відеомонтажер YouTube-каналу Unicorn Media 25000 грн.
Модель в рекламу инструмента PromotionStyle 40000 грн.
Модель, фотомодель PromotionStyle 40000 грн.
Ілюстратор Дитячих Віршів+Плакатист АRАТТА-Design 30000 грн.
Дизайнер-конструктор зовнішньої реклами Транс Круг 35000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: