Вакансія Майстер манікюру та педикюру, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Майстер манікюру та педикюру (Мережа салонів краси "ЄвроПерукарня"). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Дизайн, творчість / Майстер манікюру та педикюру

На 27.09.2023 в нашій базі:  368 вакансій,   17815 резюме

Вакансія: Майстер манікюру та педикюру (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong>ЕвроПерукарня в ТЦ Clever М.Харківська в пошуку <strong><br /></strong></p> <p><strong>Майстра манікюру та педикюру. </strong><strong><br /></strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>У нас багато молодих, платоспроможних клієнтів.</strong></p> <p><strong>Чому варто обрати нас. <br /></strong><strong>Бо ЕвроПерукарня це:</strong><br /><br />- професійна та дружня команда;<br />- професійне обладнання<br />- виключно якісні сертифіковані матеріали та продукція<br />- це зростаючий потік Клієнтів — постійних та нових.<br />- клієнторієнтованість у діях та словах;<br />- професійність у роботі з Клієнтами та відношенні до колег;<br />- командна робота та взаємопідтримка;<br />- постійний розвиток та відслідковування трендових тенденцій у beaty-сфері!<strong><br /><br />Ми пропонуєм:</strong><br /><br />- Графік роботи з 10.00 до 20.00, 2/2, або інші варіанти;<br />- Адекватна загрузка клієнтами (при вартості послуг комплексного манікюру 480,00грн та вартості послуги комплексного педикюру 600,00грн);<br />- Стабільна заробітна плата з преміями і бонусами;<br />- Забезпечення якісними матеріалами для роботи: гель лаки, бази, гелі, одноразові набори пилочок, перчатки, всі матеріали для обробки інструментів;<br />- Повністю облаштоване робоче місце: стіл, фрезер LED -лампа;<br />- Приємна і затишна атмосфера в салоні;<br />- Підтримка в навчанні та підвищенні кваліфікації.<strong><br /><br />Від Вас чекаємо:</strong><br /><br />Досвід роботи від 1 року;<br />Вміння виконувати класичний, комбінований та апаратний види манікюру;<br />Вміння виконувати комбінований та апаратний види педикюру;<br />Володіння техніками покриття гель лаком;<br />Володіння навиками моделювання (нарощення) нігтів гелем та вміння робити дизайни буде перевагою;<br />Знання санітарних норм і правил гігієни та наявність декількох наборів інструментів;<br />Бажання розвиватись, зацікавленість у вивченні останніх тенденцій в області нігтьової естетитки;<br />Відповідальність, порядність, вміння працювати в команді.<strong><br /><br />Важливо! Заробітна плата оговорюється на співбесіді (в оголошенні вказано середню цифру).<br /><br />Салон знаходиться за адресою: м. Київ, пр.Бажана 40, біля KFC, Рошен, Территорія мінімальних цін, Конфіскат</strong></p> <p><strong></strong><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Різноробочий в ландшафтну компанію ФОП Альчинська О.Т. 15000 грн.
Ілюстратор Дитячих Віршів+Плакатист АRАТТА-Design 30000 грн.
Pr - менеджер + маркетолог АRАТТА-Design 24000 грн.
Ілюстратор об'ємних видань для дітей + дизайнер інноваційних... АRАТТА-Design 24000 грн.
Дизайнер на поліграфічне підприємство Квант, ЧФ договірна
Ілюстратор на поліграфічне підприємство Квант, ЧФ договірна
Монтажер відео для весільних фільмів Bride&Groom.video договірна
Senior Designer/Head of Design Kordie договірна
Майстер перукар Парихмакерская «Ева» договірна
Строитель-ремонтник в небогатый дом-хостел на постоянно ФОП Харлашкина А. П 16000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: