Вакансія Перукар-колорист, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Перукар-колорист (Мережа салонів краси "ЄвроПерукарня"). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Дизайн, творчість / Перукар-колорист

На 27.09.2023 в нашій базі:  368 вакансій,   17815 резюме

Вакансія: Перукар-колорист (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>ТЕРМІНОВО! ЄвроПерукарня в ТЦ "CLEVER" шукає <br /></strong></p> <p><strong>Перукаря-колориста.</strong></p> <p><strong>ЄвроПерукарня це:</strong></p> <p>- професійна та дружня команда;</p> <p>- виключно якісні сертифіковані матеріали та продукція</p> <p>- це зростаючий потік Клієнтів — постійних та нових.</p> <p>- клієнторієнтованість у діях та словах;</p> <p>- професійність у роботі з Клієнтами та відношенні до колег;</p> <p>- командна робота та взаємопідтримка;</p> <p>- постійний розвиток та відслідковуваня трендових тенденцій у beaty-сфері!</p> <p><strong>Ми пропонуєм:</strong></p> <p>- Графік роботи з 9:00 до 20:00, 2/2, або зручний графік саме для тебе;</p> <p>- Стабільна заробітна плата - 50 % від стрижкок щоденно;</p> <p>- Забезпечення якісними матеріалами для роботи;</p> <p>- Повністю облаштоване робоче місце;</p> <p>- Приємна і затишна атмосфера в салоні;</p> <p>- Підтримка в навчанні та підвищенні кваліфікації.</p> <p><strong>Від Вас чекаємо:</strong></p> <p>Досвід роботи від 1 року;</p> <p>Вміння робити жіночі, чоловічі, дитячі стрижки;</p> <p>Знання та навички в сфері колористики, вміння робити як прості, так і складні фарбування.</p> <p>Навички укладки, доглядових процедур для волосся будуть перевагою.</p> <p>Знання санітарних норм і правил гігієни та наявність своїх інструментів;</p> <p>Бажання розвиватись, зацікавленість у вивченні останніх тенденцій в області колористики;</p> <p>Відповідальність, порядність, вміння працювати в команді.</p> <p>Важливо! Заробітна плата оговорюється на співбесіді (в оголошенні вказано середню цифру).</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Якщо ти бажаєш працювати та розвиватися в сильній та професійній команді, телефонуй за номером 0992558826 Алла</strong></p> <p><strong>Чекаємо лише на тебе!</strong></p> <p><strong>Місце роботи: - м. Київ. Метро Харківська. ТЦ "CLEVER" М.Бажана. 40.</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Різноробочий в ландшафтну компанію ФОП Альчинська О.Т. 15000 грн.
Ілюстратор Дитячих Віршів+Плакатист АRАТТА-Design 30000 грн.
Pr - менеджер + маркетолог АRАТТА-Design 24000 грн.
Ілюстратор об'ємних видань для дітей + дизайнер інноваційних... АRАТТА-Design 24000 грн.
Дизайнер на поліграфічне підприємство Квант, ЧФ договірна
Ілюстратор на поліграфічне підприємство Квант, ЧФ договірна
Монтажер відео для весільних фільмів Bride&Groom.video договірна
Senior Designer/Head of Design Kordie договірна
Майстер перукар Парихмакерская «Ева» договірна
Строитель-ремонтник в небогатый дом-хостел на постоянно ФОП Харлашкина А. П 16000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: