Вакансія Модель в рекламу, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Модель в рекламу (JustStyle). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Краса та SPA-послуги / Модель в рекламу

На 23.06.2024 в нашій базі:  254 вакансій,   13741 резюме

Вакансія: Модель в рекламу (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Требования: Для проведения рекламной компании в медицинский центр.</p> <p>Приглашаем девушек для участия в рекламных фото и видео съёмках по коррекции фигуры, пластика губ, груди, живота, бедер дипиляции, массажным процедурам, омоложению.</p> <p>Нужны девушки различных типажей, для контраста от не идеальной фигуры до идиала.</p> <p>Приглашаем девушек с растяжками на бедрах, животе, груди. "Ушки" на бедрах.</p> <p>Приглашаем девушек с подтянутой фигурой и гладкой кожей, без растяжек, обвислостей. <br /></p> <p>Обязанности: <br /></p> <p>Нужно будет приходить в клинику по запросу и договоренности за пару дней, на съёмки. Проходить процедуры которые будут указаны, все процедуры для Вас бесплатны. Съёмки до и после процедур, замер объемов и улучшения кожного покрова.<br /></p> <p>Съёмки будут проводиться 2 раза в неделю по 2-3 часа, на разные процедуры. <br /></p> <p> <br /></p> <p>Условия: </p> <p>Оплата сдельная, каждая съемка оплачивается на руки, после проведения всех процедур и съёмок.</p> <p>Оплата съемочного дня 5000грн. Так же вам будут проведены массажные и прочие процедуры по омоложению, коррекции фигуры и улучшению кожного покрова. <br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Краса та SPA-послуги»:Вакансія Компанія Зарплата
Адміністратор салону краси Belle de Jour - Студия Кр... 15000 грн.
Мастер маникюра и педикюра Салон красоты Цирюльня 30000 грн.
Администратор event agency Ambro 10000 грн.
Маникюрист Діденко Юлія 10000 грн.
Майстер манікюру, нігтьового сервісу, 50% (м.Берестейська) Студия ногтевого дизайна ... 50000 грн.
Перукар (універсал) PROMOua 12000 грн.
Модель, фотомодель PromotionStyle 40000 грн.
Масажист Flambir 50000 грн.
Бровіст-візажист Яцишин Н.П., ФОП договірна
Перукар Яцишин Н.П., ФОП договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: