Вакансія Промоутер, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Промоутер (Vodafone Україна, компанія (ФОП Кравець В.В.)). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

Вакансія: Промоутер (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:7500 грн
  • Місто:Луцьк
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Робота для молоді, студентів, школярів БЕЗ ДОСВІДУ. ОПЛАТА КОЖНОГО ДНЯ, від 70 грн/год. і ВИЩЕ. </p> <p><strong>Ви</strong>моги:</p> <ul><li>Вік від 16-22років</li><li>Вміння легко зав`язати розмову</li><li>Відповідальність</li><li>Ціленаправленість.</li></ul><p><strong>Обов`язки:</strong></p> <ul><li>Робота з людьми, проведення рекламних акцій.</li><li>Просування товарів та послуг компанії. Залучення нових клієнтів.</li></ul><p><strong>Ми про</strong>понуємо:</p> <ul><li>Робота на постійній основі</li><li>Робота в самому великому колективі і в самій великій промо-команді мобільного оператора України.</li></ul><p><strong>Гр</strong>афік:</p> <ul><li>Зручний. Є можливість працювати в першу або в другу половину дня. ВІД З ДО 5 ГОД/НА ДЕНЬ. На ваш вибір.</li></ul><p><strong>Умови праці:</strong></p> <ul><li>Стажування оплачується з першого робочого дня і зараховується як у повноцінного працівника</li><li>Корпоративний мобільний зв`язок</li><li>Щоденний розрахунок, ОПЛАТА ВІДРАЗУ!</li><li>Молодий колектив</li></ul><p>НАДАЄТЬСЯ БРЕНДОВАНА ПРОМО-ФОРМА.</p> <p>Оплата в середньому:</p> <ul><li>Від 70грн/год і більше</li><li>від 200-600грн. і більше за 3-5год.</li><li>від 6 000грн-10 000грн. в місяць - не повна зайнятість.</li></ul><p>ВИПЛАТИ КОЖНОГО ДНЯ</p> <p>ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПО НОМЕРУ ....-ОЛЕНА</p> <p>Дзвінки приймаються з 10:00-17:00 з пн.-пт.</p> <p>Телефонуйте, якщо в той самий день готові прийти на співбесіду.</p> <p>ПРАЦЕВЛАШТОВУЄМО МІНІМУМ НА МІСЯЦЬ АБО НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Реклама, маркетинг, PR»:Вакансія Компанія Зарплата
Мерчендайзер по vip клиентам ТОВ ПІІ «Еконія» договірна
Мерчендайзер по vip клиентам ТОВ ПІІ «Еконія» договірна
Мерчендайзер по vip клиентам ТОВ ПІІ «Еконія» договірна
Мерчендайзер по vip клиентам ТОВ ПІІ «Еконія» договірна
Маркетолог (Мarketing manager) Sempico Solutions Group L... 25000 грн.
Помічник керівника Похмурська-Панів Г.М. 25000 грн.
Junior PPC-спеціаліст (початківець) ООО «Авеб» договірна
PPC-спеціаліст (GoogleAds) ООО «Авеб» договірна
SEO-спеціаліст (in-house) ООО «Авеб» договірна
Контент-менеджер ООО «Авеб» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: