Вакансія Промоутер, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Промоутер (Vodafone Україна, компанія (ФОП Кравець В.В.)). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

Вакансія: Промоутер (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:7500 грн
  • Місто:Луцьк
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Робота для молоді, студентів, школярів БЕЗ ДОСВІДУ. ОПЛАТА КОЖНОГО ДНЯ, від 70 грн/год. і ВИЩЕ. </p> <p><strong>Ви</strong>моги:</p> <ul><li>Вік від 16-22років</li><li>Вміння легко зав`язати розмову</li><li>Відповідальність</li><li>Ціленаправленість.</li></ul><p><strong>Обов`язки:</strong></p> <ul><li>Робота з людьми, проведення рекламних акцій.</li><li>Просування товарів та послуг компанії. Залучення нових клієнтів.</li></ul><p><strong>Ми про</strong>понуємо:</p> <ul><li>Робота на постійній основі</li><li>Робота в самому великому колективі і в самій великій промо-команді мобільного оператора України.</li></ul><p><strong>Гр</strong>афік:</p> <ul><li>Зручний. Є можливість працювати в першу або в другу половину дня. ВІД З ДО 5 ГОД/НА ДЕНЬ. На ваш вибір.</li></ul><p><strong>Умови праці:</strong></p> <ul><li>Стажування оплачується з першого робочого дня і зараховується як у повноцінного працівника</li><li>Корпоративний мобільний зв`язок</li><li>Щоденний розрахунок, ОПЛАТА ВІДРАЗУ!</li><li>Молодий колектив</li></ul><p>НАДАЄТЬСЯ БРЕНДОВАНА ПРОМО-ФОРМА.</p> <p>Оплата в середньому:</p> <ul><li>Від 70грн/год і більше</li><li>від 200-600грн. і більше за 3-5год.</li><li>від 6 000грн-10 000грн. в місяць - не повна зайнятість.</li></ul><p>ВИПЛАТИ КОЖНОГО ДНЯ</p> <p>ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПО НОМЕРУ ....-ОЛЕНА</p> <p>Дзвінки приймаються з 10:00-17:00 з пн.-пт.</p> <p>Телефонуйте, якщо в той самий день готові прийти на співбесіду.</p> <p>ПРАЦЕВЛАШТОВУЄМО МІНІМУМ НА МІСЯЦЬ АБО НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Реклама, маркетинг, PR»:Вакансія Компанія Зарплата
Копірайтер ЧП Иванов 1000 грн.
Ілюстратор Дитячих Віршів+Плакатист АRАТТА-Design 30000 грн.
Pr - менеджер + маркетолог АRАТТА-Design 24000 грн.
Ілюстратор об'ємних видань для дітей + дизайнер інноваційних... АRАТТА-Design 24000 грн.
Акаунт-менеджер (соціальні мережі) Інфоріс 20000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами Світ Аутдор Медіа 30000 грн.
Автор студентських робіт з журналістики Dipservis договірна
Помічник маркетолога (English &amp;amp; German) Insoftex договірна
Маркетолог Marselmilk договірна
Head of E-learning Kordie договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: