Вакансія Керівник виробництва (пекарня), Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Керівник виробництва (пекарня) (4team). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Виробництво / Керівник виробництва (пекарня)

На 13.07.2024 в нашій базі:  259 вакансій,   13758 резюме

Вакансія: Керівник виробництва (пекарня) (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Унікальна пекарня, яка дає можливість соціалізуватися та адаптуватися людям з ментальною інвалідністю через залучення на різні виробничі майданчики та арт-майстерню, прагне посилити свій дружній колектив Керуючим виробництва</strong>.</p> <p><strong>Основні задачі:</strong></p> <ul><li>організація та контроль процесів у виробничому цеху</li><li>контроль виконання санітарно-гігієнічних норм</li><li>контроль виконання технологічних процесів</li><li>контроль якості продукції згідно державних норм та стандартів компанії</li><li>управління товарообігом</li><li>організація та планування роботи співробітників та їх навчання</li><li>замовлення сировини, робота з асортиментом.</li></ul><p><strong>Що важливо:</strong></p> <ul><li>аналогічний досвід роботи від 1-го року</li><li>знання технологічних процесів та обладнання в пекарні</li><li>досвід керування персоналом та налагодження процесів виробництва.</li></ul><p><strong>Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>стабільну зарплату</li><li>допомогу колег і керівників у адаптації новачків</li><li>роботу в унікальній пекарні</li><li>різноманітні тренінги</li><li>відкриту лінію для важливих питань, екологічних та інноваційних ідей працівників</li><li>безкоштовні обіди.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Электромонтажник оборудования 220/380 ФЛП Мельник Герман 30000 грн.
Монтажник Balkonov 20000 грн.
Газорезчик на металлолом Макулатура UA 30000 грн.
Оператор верстата з ЧПУ (фрезерувальник-токар) Метрополис 31000 грн.
Молодший інженер-конструктор (машинобудування) Метрополис 27000 грн.
Інженер-технік, Канада, CUAET/LMIA Метрополис 100000 грн.
Інженер-конструктор (машинобудування) Метрополис 33000 грн.
Інженер-проектувальник (Revit BIM modeler or coordinator) Building Engineering Solu... 35000 грн.
Провідний інженер-проектувальник (Revit BIM modeler) Building Engineering Solu... 38000 грн.
Провідний інженер-проектувальник (Revit BIM modeler) Building Engineering Solu... 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: