Вакансія Конструктор закрійник, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Конструктор закрійник (Екатерина Леонидовна Лома). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Дизайн, творчість / Конструктор закрійник

На 02.10.2023 в нашій базі:  371 вакансій,   17811 резюме

Вакансія: Конструктор закрійник (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Бренд дизайнерской женской одежды ищет в команду талантливых специалистов.</p> <p>Конструктор-закройщик.</p> <p>Обязанности:</p> <ul><li>Опыт разработки лекал в ручную и в САПРе, точный крой (настилов и штучных изделий), с опытом хорошей посадки изделий на фигуру человека.</li><li>Опыт работы на массовом производстве;</li><li>Опыт работы с женской одеждой, вечерними платьями, корсетами, повседневной одежды</li><li>Опыт работы с разными видами материалов: трикотаж, хлопок, шёлк, лён, джинс, экокожа и прочее</li><li>Желание изучать новые технологии в одежде и производстве, изучение новых материалов, опыт в разработках новых коллекций</li></ul><p><strong>Требования</strong>:</p> <ul><li>Экономичная раскладка лекал для кроя;</li><li>Знание швейного процесса, всех этапов производства одежды, материаловедения</li><li>Умение делать раскладку с минимальными выпадами ткани</li><li>Наличие знаний технологии пошива;</li><li>Внимательность к деталям, организованность;</li><li>Умение быстро и качественно выполнять поставленные задачи;</li></ul><p><strong>Условия работы:</strong></p> <ul><li>Центр города, удобный график работы — 5/2,</li><li>своевременная выплата заработной платы.</li></ul><p><strong>Обязанности</strong>:</p> <ul><li>разработка новых моделей;</li><li>построение конструкций и моделирование;</li><li>раскрой изделия и выдача готового кроя на индивидуальный пошив/мас. пошив;</li><li>работа с портными;</li><li>ведение изделия до сдачи;</li><li>обеспечение бесперебойной работы портных.</li></ul><p>Скорее пишите нам в вайбер или звоните на мобильный!</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Швачка на маспошиття Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Помічник флориста Flora vip Lux 15000 грн.
Дизайнер-архітектор Roomy Design 16000 грн.
Артист оркестру першої категорії (тромбон) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру вищої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 8697 грн.
Артист оркестру першої категорії (клавішні) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Звукорежиссер 1категорії РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.
Артист оркестру другої категорії (труба) РадиоБенд Александра Фоки... 7464 грн.
Помічник керівника художнього РадиоБенд Александра Фоки... 8679 грн.
Артист оркестру першої категорії (перкусія) РадиоБенд Александра Фоки... 8071 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: