Вакансія Помічник керівника, асистент, офіс-менеджер, адміністратор (економічного напрямку), Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Помічник керівника, асистент, офіс-менеджер, адміністратор (економічного напрямку) (ФОП Цимбаліст М.М.). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Помічник керівника, асистент, офіс-менеджер, адміністратор (економічного напрямку)

На 23.06.2024 в нашій базі:  254 вакансій,   13741 резюме

Вакансія: Помічник керівника, асистент, офіс-менеджер, адміністратор (економічного напрямку) (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <p><strong>Наш кандидат:</strong></p> <p>Має повну вищу освіту (економічна, юридична, маркетинг буде перевагою);</p> <p>Має логічне мислення, любов до цифр і бажання вчитися.</p> <p>Володіє Excel на середньому рівні і вище, MS Office.</p> <p><strong>Шукаємо потенційну, уважну, відповідальну, стресостійку, порядну людину з високими комунікативними навичками для можливого росту. Може бути перша робота після університету.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p>Обов'язки: </p> <p>Консолідація та аналіз фінансових показників;</p> <p>Здійснення план-фактного аналізу;</p> <p>Формування калькуляцій на товари;</p> <p>Контролінг Cash Flow;</p> <p>Формування аналітичних звітів за запитом;</p> <p>Консолідація замовлень і супровід до відвантаження;</p> <p>Оптимізація логістичних та інших витрат;</p> <p>Ділове листування з партнерами;</p> <p>Документообіг.</p> <p></p> <p>Умови: </p> <p>Пн.-Пт з 9.00 до 18.00, у Нд - 2 години</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Економіст СП Оптима Фарм договірна
Економіст СП Оптима Фарм договірна
Экономист управленческого учета Peters&Burg Ltd договірна
Бухгалтер Лукінчук Петро Петрович 23000 грн.
Касир відділення банку АТ «АБ «Радабанк» договірна
Бухгалтер ІІК НТ 17000 грн.
Менеджер по заявкам Добробут Полтавської гром... 14000 грн.
Бухгалтер Добробут Полтавської гром... 16000 грн.
Бухгалтер КП Благводсервіс 14000 грн.
Оператор 1с Фудсторія 22000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: