Вакансія Рієлтор, агент, менеджер з продажу нерухомості, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Рієлтор, агент, менеджер з продажу нерухомості (Метраж ). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Нерухомість та страхування / Рієлтор, агент, менеджер з продажу нерухомості

На 02.10.2023 в нашій базі:  371 вакансій,   17811 резюме

Вакансія: Рієлтор, агент, менеджер з продажу нерухомості (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:50000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Аген</strong><strong>ція </strong><strong>елітної нерухомості «Метраж» у пошуку цілеспрямованих кандидатів, які розуміють чого хочуть і завжди працюють на результат. Якщо в цих словах ти впізнав себе, значить тобі точно до нас!</strong></p> <p>Робота у сфері нерухомості подарує тобі можливість не тільки реалізувати свій потенціал на 100%, але й отримати відчутну фінансову винагороду. Заробіток залежить тільки від твого бажання!</p> <p><strong>Готові запросити тебе якщо ти:</strong></p> <ul><li>маєш вищу чи незакінчену вищу освіту;</li></ul><ul><li>готовий отримувати нові знання та з кожним днем розвиватися у сфері нерухомості;</li></ul><ul><li>вмієш працювати у базових програмах (Word, Excel);</li></ul><ul><li>вільно володієш сучасними месенджерами (Viber, Telegram, Facebook);</li></ul><ul><li>маєш досвід у сфері продажу/комунікації/будівництві/юриспруденції/діловодстві</li></ul><ul><li>хочеш і вмієш працювати на результат.</li></ul><p><strong>Що ти отримаєш від нас</strong><strong>?</strong></p> <ul><li>ми надаємо навчання для співробітників, які не мають досвіду роботи в даній сфері, а також раз на кілька місяців проводимо підвищення кваліфікації;</li></ul><ul><li>наша компанія повністю оплачує рекламу та надає базу об'єктів нерухомості, яка щодня оновлюється;</li></ul><ul><li>для тебе в нас вже підготовлено комфортне робоче місце із сучасною технікою та корпоративним зв’язком;</li></ul><ul><li>приємна робоча амосфера в офісі з теплим чаєм та кавою гарантовані;</li><li>поруч станція метро Печерська.</li></ul><p>Більш детальну інформацію про вакансію ти можеш дізнатися за телефоном або в наших месенджерах.<br /></p> <p>Наш Facebook:facebook.com/groups/939578152777814</p> <p>instagram.com/metrazh_real_estate/<br /></p> <p>Телефонуйте т.... Лілія Сергіївна</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Специалист по страхованию Евролайф Украина 12500 грн.
Експерт, менеджер з нерухомості The Capital 35000 грн.
Регіональний менеджер по роботі з новими клієнтами Кит-групп 30000 грн.
Офіс-менеджер АН Алмаз 5000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: