Вакансія Менеджер по роботі з клієнтами, менеджер з продажу , Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Менеджер по роботі з клієнтами, менеджер з продажу (Метраж ). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Нерухомість та страхування / Менеджер по роботі з клієнтами, менеджер з продажу

На 02.10.2023 в нашій базі:  371 вакансій,   17811 резюме

Вакансія: Менеджер по роботі з клієнтами, менеджер з продажу (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong><strong>Агенція елітної нерухомості «Метраж» у пошуку відповідального, дуже активного та цілеспрямованого співробітника, який допоможе нам у досягненні наших амбітних цілей. Якщо в цих словах ти впізнав себе, значить тобі точно до нас!</strong> </strong><strong>Ти нам підходиш, якщо ти:</strong></p> <ul><li>активний та життєрадісний;</li><li>комунікабельний, організований та відповідальний;</li><li>тобі цікавий розвиток та навчання;</li><li>хочеш бути частиною дружньої, успішної команди;</li><li>вільно володієш сучасними месенджерами (Viber, Telegram, Facebook);</li><li>хочеш і вмієш працювати на результат.</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>прийом телефонних дзвінків, прийом клієнтів,</li><li>оформлення документів,</li></ul><ul><li>збір та аналіз інформації про ринок нерухомості,</li></ul><ul><li>організація перегляду об‘єктів,</li></ul><ul><li>ведення переговорів з клієнтами,</li></ul><ul><li>участь в процесі укладення угод з продажу нерухомості.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо</strong> конкурентну заробітну плату та можливість кар'єрного росту</p> <p><strong>Як і де ми працюємо?</strong></p> <ul><li><strong>графік роботи 5/2 </strong>9.00−18.00;</li><li><strong>робота в офісі у самому центрі Києва, в 5 хвилинах від м. Печерська</strong></li><li>для тебе в нас вже підготовлено комфортне робоче місце із сучасною технікою та корпоративним зв’язком;</li><li>приємна робоча обстановка в офісі з гарячою кавою, теплим чаєм та смачним печивом гарантовані)</li></ul><p>Більш детальну інформацію про вакансію ти можеш дізнатися за телефоном:</p> <p>Телефонуйте т.... Лілія</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Нерухомість та страхування»:Вакансія Компанія Зарплата
Специалист по страхованию Евролайф Украина 12500 грн.
Експерт, менеджер з нерухомості The Capital 35000 грн.
Регіональний менеджер по роботі з новими клієнтами Кит-групп 30000 грн.
Офіс-менеджер АН Алмаз 5000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 30000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.
Риэлтор на дому АН Мечта 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: