Вакансія Менеджер з продажу, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Менеджер з продажу (Промвпровадження, НВО ). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Офісний персонал / Менеджер з продажу

На 02.10.2023 в нашій базі:  371 вакансій,   17811 резюме

Вакансія: Менеджер з продажу (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вітаю! Мене звати Юлія! </strong><strong>Я представляю група компаній COMSPEC. </strong></p> <p><strong>Ми спеціалізуємось на видобутку та реалізації гранітної продукції.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Від кандидата ми очікуємо:</strong></p> <ul><li>досвід ведення переговорів</li><li>хороші комунікативні навички, наполегливість в досягненні цілей</li><li>знання 1С 8.3 УВП</li></ul><p><strong>Обов’язки на посаді</strong>:</p> <ul><li>активне залучення В2В клієнтів</li><li>прийом та обробка телефонних дзвінків від замовників</li><li>прорахунок цін, згідно конкретних побажань замовника, пропозиція альтернатив</li><li>оформлення заявок на поставку контроль та інформаійний супровід доставки вантажу</li><li>організація та ведення документообігувиписка (рахунків, оформлення договорів та ін.)</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо для наших співробітників:</strong></p> <ul><li>конкуренту заробітну плату (без затримок)</li><li>соціальний пакет (оплачувані відпустки і лікарняні)</li><li>компенсаційний пакет (мобільний зв’язок)</li><li>можливість професійного і кар'єрного зростання</li><li>графік роботи пн/пт з 08:00 до 17:00</li></ul><p><strong>Якщо ви маєте досвід і бажаєте приєднатися до нашої команди, будь лас</strong><strong>ка, надсилайте своє резюме</strong><strong>!</strong></p> <p><strong>Юлія — ....</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Офісний персонал»:Вакансія Компанія Зарплата
Контент-менеджер інтернет-магазину vibroplus.com.ua 20000 грн.
Водитель-курьер, менеджер со своим авто на доставку Такси терминал 34000 грн.
Бухгалтер СПД Спд договірна
Оператор на склад СПД Спд договірна
Оператор ПК СПД Спд договірна
Офіс-менеджер, консультант ПП «Консалтингова компані... 15000 грн.
Менеджер по роботі з клієнтами? ПП «Консалтингова компані... 20000 грн.
Администратор-хостес в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 12000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.
Администратор в новый караоке бар TOOTSIE CLUB 14000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: