Вакансія Системний адміністратор (лівий берег, Дніпровський р-н), Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Системний адміністратор (лівий берег, Дніпровський р-н) (ТОВ МДСТ Продукт). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії IT, WEB фахівці / Системний адміністратор (лівий берег, Дніпровський р-н)

На 02.10.2023 в нашій базі:  371 вакансій,   17811 резюме

Вакансія: Системний адміністратор (лівий берег, Дніпровський р-н) (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <p>Ми, компанія «МДСТ Продукт» - меража магазинів «М'яса Рубка», шукаємо в свою команду відповідального та енергійного системного Адміністратора .</p> <p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років;</li> <li>Висока комунікабельність та креативність;</li> <li>Орієнтованість на результат та вміння працювати в умовах високого темпу.</li> </ul><p>Обов’язки:</p> <ol><li>Налаштування та адміністрування OC Windows, Windows Server, систем автоматичної інвентаризації, мережевих протоколів</li></ol><ol><li>Адміністрування систем резервного копіювання даних (підготовка, перевірка, збереження, знищення копій)</li></ol><ol><li>Встановлення оновлень ОС та прикладних програм для злагодженої роботи відділів компанії</li></ol><ol><li>Встановлення та налаштування нового апаратного забезпечення та програмних продуктів</li></ol><ol><li>Створення, підтримка та актуалізація облікових записів корпоративних користувачів</li></ol><ol><li>Обслуговування офісної оргтехніки, телекомунікаційного та мережевого устаткування</li></ol><ol><li>Захист від зламу, вірусів та підтримка інформаційної безпеки в компанії</li></ol><ol><li>Встановлення та обслуговування комп’ютерної техніки</li></ol><p>9. Безпосередня участь у проєктуванні та облаштуванні локальної мережі.</p> <p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Конкурентоспроможну заробітну плату;</li> <li>Можливість професійного розвитку та кар'єрного зростання;</li> <li>Дружній та професійний колектив;</li> <li>Затишне та сучасне робоче місце.</li> </ul><p>Якщо ви маєте досвід роботи на аналогічній посаді та бажаєте приєднатися до нашої команди, надсилайте своє резюме та телефонуйте за номером ....<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 54000 грн.
Android Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Інтернет-маркетолог Flora vip Lux 18000 грн.
Flutter Dev Junior Audety 43200 грн.
Flutter Developer Audety 83500 грн.
React Native Developer Audety 73000 грн.
React Developer QuliSoft 47500 грн.
UI/UX designer (Gamedev) QuliSoft 60500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: