Вакансія Системний адміністратор (лівий берег, Дніпровський р-н), Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Системний адміністратор (лівий берег, Дніпровський р-н) (ТОВ МДСТ Продукт). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії IT, WEB фахівці / Системний адміністратор (лівий берег, Дніпровський р-н)

На 27.09.2023 в нашій базі:  368 вакансій,   17815 резюме

Вакансія: Системний адміністратор (лівий берег, Дніпровський р-н) (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p>Вимоги, побажання: </p> <p>Ми, компанія «МДСТ Продукт» - меража магазинів «М'яса Рубка», шукаємо в свою команду відповідального та енергійного системного Адміністратора .</p> <p>Вимоги:</p> <ul><li>Досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років;</li> <li>Висока комунікабельність та креативність;</li> <li>Орієнтованість на результат та вміння працювати в умовах високого темпу.</li> </ul><p>Обов’язки:</p> <ol><li>Налаштування та адміністрування OC Windows, Windows Server, систем автоматичної інвентаризації, мережевих протоколів</li></ol><ol><li>Адміністрування систем резервного копіювання даних (підготовка, перевірка, збереження, знищення копій)</li></ol><ol><li>Встановлення оновлень ОС та прикладних програм для злагодженої роботи відділів компанії</li></ol><ol><li>Встановлення та налаштування нового апаратного забезпечення та програмних продуктів</li></ol><ol><li>Створення, підтримка та актуалізація облікових записів корпоративних користувачів</li></ol><ol><li>Обслуговування офісної оргтехніки, телекомунікаційного та мережевого устаткування</li></ol><ol><li>Захист від зламу, вірусів та підтримка інформаційної безпеки в компанії</li></ol><ol><li>Встановлення та обслуговування комп’ютерної техніки</li></ol><p>9. Безпосередня участь у проєктуванні та облаштуванні локальної мережі.</p> <p>Ми пропонуємо:</p> <ul><li>Конкурентоспроможну заробітну плату;</li> <li>Можливість професійного розвитку та кар'єрного зростання;</li> <li>Дружній та професійний колектив;</li> <li>Затишне та сучасне робоче місце.</li> </ul><p>Якщо ви маєте досвід роботи на аналогічній посаді та бажаєте приєднатися до нашої команди, надсилайте своє резюме та телефонуйте за номером ....<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Developer Full-Stack MagniFinance договірна
Акаунт-менеджер (соціальні мережі) Інфоріс 20000 грн.
Помічник системного адміністратора Експо, МВЦ 15000 грн.
Application Developer with Python Skills Solve.Care договірна
Business Analyst Solve.Care договірна
Программист ФЛП Милютина Н. 50000 грн.
Менеджер з ведення інтернет-каналів «Лайтек Украина» 20000 грн.
Провідний інженер з комп'ютерних систем Відділу інформаційни... Державна інспекція енерге... 7300 грн.
Головний спеціаліст Відділу інформаційних технологій та захи... Державна інспекція енерге... 10800 грн.
Заступник начальника Відділу інформаційних технологій та зах... Державна інспекція енерге... 14760 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: