Вакансія Завідувач господарством, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Завідувач господарством (Управління культури Житомирської міської ради). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Будівництво, архітектура / Завідувач господарством

На 27.09.2023 в нашій базі:  368 вакансій,   17815 резюме

Вакансія: Завідувач господарством (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Житомир
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p> Управління культури Житомирської міської ради запрошує на роботу завідувача господарством. </p> <p> </p> <p> <strong><strong>Шановний кандидат, якщо Ви:</strong></strong></p> <ul><li> <p> креативні, ініціативні та позитивні;</p> </li><li> <p> вмієте користуватися ручним інструментом;</p> </li><li> <p> здатні керувати командою помічників та організовувати роботу;</p> </li><li> <p> знаєте правила і норми охорони праці та техніки безпеки;</p> </li><li> <p> оперативні у вирішенні нагальних питань;</p> </li><li> <p> відповідальні, акуратні, комунікабельні та уважні до деталей;</p> </li><li> <p> або впевнені, що зможете все, перелічене вище, навчитися і зуміти забезпечити.</p> </li></ul><p> </p> <p> Вашими функціональними обов'язками буде:</p> <ul><li> <p> здійснення поточного контролю за господарським обслуговуванням;</p> </li><li> <p> забезпечення всіх працівників канцелярським приладдям, предметами господарського призначення;</p> </li><li> <p> приймання матеріальних цінностей, майна, меблів, інвентарю, слідкування за їх належним робочим станом;</p> </li><li> <p> керування роботою з благоустрою, озеленення і прибирання території;</p> </li><li> <p> організація та проведення інвентаризації;</p> </li><li> <p> своєчасне укладання необхідних угод;</p> </li><li> <p> організація та забезпечення матеріалами та інвентарем заходів, що проводяться управлінням культури.</p> </li></ul><p> </p> <p>Ви отримаєте:</p> <ul><li> <p> офіційне працевлаштування; </p> </li><li> <p> стабільна оплата праці; </p> </li><li> <p> оплачувана відпустка та лікарняні (додаткова відпустка за ненормований робочий день);</p> </li><li> <p> комфортні умови роботи;</p> </li><li> <p> передбачена робота у святкові дні на заходах, що проводить управління.</p> </li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Будівництво, архітектура»:Вакансія Компанія Зарплата
Разнорабочий, строитель Дизайн-центр НВ 20000 грн.
Будівельник-різноробочий (підсобні роботи) Дизайн-центр НВ 20000 грн.
Різноробочий в ландшафтну компанію ФОП Альчинська О.Т. 15000 грн.
Муляр Власний дім договірна
Электрик, Польша Work Partner | Центр лега... 40000 грн.
Каменщик, Польша Work Partner | Центр лега... 51000 грн.
Будівельник Лавриненко В.М. договірна
Бурильщик, помощник бурильщика ООО Гео-Мастер 30000 грн.
Підсобний робітник на будівництво Дока Девелопмент 14000 грн.
Крановщик на козловой кран старого образца ООО Каупас Металл договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: