Вакансія Домробітниця на неповну зайнятість, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Домробітниця на неповну зайнятість (Persona Grata). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Домашній сервіс / Домробітниця на неповну зайнятість

На 02.10.2023 в нашій базі:  371 вакансій,   17811 резюме

Вакансія: Домробітниця на неповну зайнятість (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:9000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:часткова зайнятість

Загальна інформація про вакансію


<p dir="ltr"><strong>Домробітниця на неповну зайнятість</strong></p> <p dir="ltr"><strong><br /></strong></p> <p dir="ltr">Шукаємо домробітницю для прибирання та допомоги з господарством в приватному будинку.</p> <p dir="ltr">Місце роботи: Велика Данилівка (маршрутний транспорт від ст.м. Героїв Праці).</p> <p dir="ltr">Графік роботи: два дні на тиждень, 9:00-18:00.</p> <p dir="ltr">Обов?язки: прибирання будинку, прання, прасування, допомога з господарством.</p> <p dir="ltr">Оплата: 1000 грн./день.</p> <p dir="ltr">Вимоги до кандидата: наявність відповідного досвіду роботи в сім’ях, знання сучасних засобів та способів прибирання, професійної етики та правил поведінки в сім'ї, без поганих звичок, активна, сучасна, порядна. </p> <p dir="ltr">Спілкування в родині на робочому місці будь-якою зручною мовою для домробітниці. </p> <p dir="ltr"><br /></p> <p dir="ltr">Телефонуйте, щоб дізнатися більше про вакансію.</p> <p></p> <p>«PERSONA GRATA» — агентство домашнього персоналу.</p> <p>Зекономимо Ваші час та нерви при пошуку роботи!</p> <p>Що Ви отримуєте якщо звертаєтесь в агентство «Персона Грата»?</p> <ul><li>персональний підхід та безкоштовну реєстрацію в базі агентства;</li><li>допомогу при адаптації на новому робочому місці;</li><li>першочергове отримання нових вакансій до розгляду при повторному влаштуванні на роботу через наше агентство;</li><li>кращі вакансії в місті Харкові та за його межами.</li></ul><p>Якщо Ви кваліфікований та досвідчений спеціаліст, то з нами Ви не залишитесь без роботи.<br />Телефонуйте!<br /></p> <p>Хочете дізнатися більше інформації про нас самостійно — завітайте на наш сайт:</p> <p>personagrataagency.com.ua/ </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Домработница/Домохозяйка Триес и К договірна
Домробітниця/Домогосподарка Триес и К договірна
Домробітниця 2-3 дні в тиждень «Мірабелла» Агентство до... 10000 грн.
Мастер по ремонту бытовой техники. Smart-Service, сервисный ... 25000 грн.
Домробітниця в приватний будинок Persona Grata 15600 грн.
Домробітниця в приватний будинок Persona Grata 13000 грн.
Повар універсал Food Service 15000 грн.
Няня для дівчинки 3 роки на вихідні дні, м. Позняки Агентство домашнего персо... 13600 грн.
Домробітниця та садівник-господарник (сімейна пара), 25/5 з ... Агентство домашнего персо... 60000 грн.
Репетитор, преподаватель английского языка Иванова Наталия 1 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: