Вакансія NOC Administrator, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота NOC Administrator (ОСКО). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

Вакансія: NOC Administrator (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року

Загальна інформація про вакансію


<p>В <strong>OS.ECO</strong> ми надаємо ІТ-послуги повного циклу, починаючи з завдань DevOps, Service Desk та NOC і закінчуючи хостингом, обслуговуванням серверів, доменів та SIP. <strong>Ми шукаємо досвідченого NOC-інженера</strong>, який долучиться до нашої команди для забезпечення надійної та безперебійної роботи мережевих та телекомунікаційних систем.</p> <p><strong>Необхідні навички:</strong></p> <ul><li>Досвід роботи з мережевим обладнанням Juniper, зокрема з vSRX.</li><li>Знання мережевих протоколів, таких як BGP, OSPF, VLAN, IPSec тощо.</li><li>Розуміння принципів мережевої безпеки та вміння виявляти та усувати загрози.</li><li>Знання протоколів маршрутизації та комутації.</li><li>Досвід роботи зі засобами моніторингу, такими як Nagios, Zabbix тощо.</li><li>Вміння працювати в командному рядку та розуміння скриптованого адміністрування.</li><li>Аналітичні здібності для вирішення складних проблем та аналізу інцидентів.</li><li>Комунікативні навички для ефективної співпраці з іншими членами команди.</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>Безкоштовне навчання з англійської мови;</li><li>Рівень заробітної плати на основі твоїх навичок (конкурентоспроможна зарплата на підставі результатів співбесіди)</li><li>Графік роботи: пн-пт з 10:00 до 19:00;</li><li>Офіційне оформлення, оплачувані відпустки та лікарняні;</li><li>Комфортний офіс за 15 хвилин від метро Нивки</li></ul><p><strong>Бажані навички:</strong></p> <ul><li>Сертифікація Juniper (JNCIA, JNCIS або вище).</li><li>Досвід роботи з іншими виробниками мережевого обладнання.</li><li>Розуміння концепцій хмарних технологій та віртуалізації.<br /><strong>Вас зацікавила вакансія? Надсилайте своє резюме в Viber ..на ім’я Анастасія / HR_by_Nastya (Telegram)</strong></li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Мастер по ремонту мобильных телефонов MasterFon 35000 грн.
Тестувальник ПЗ BeAbleAgency 25000 грн.
Бізнес-аналітик СП Оптима Фарм договірна
Менеджер з продажу (English) Titan Solutions 40000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Reverse Engineer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Security Software Engineer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Linux C Developer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 200000 грн.
Системний адміністратор, програміст 1С Plamet договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: