Вакансія Системний адміністратор, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Системний адміністратор (Супермаркет будівельних матеріалів 33м2). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії IT, WEB фахівці / Системний адміністратор

На 02.10.2023 в нашій базі:  371 вакансій,   17811 резюме

Вакансія: Системний адміністратор (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Миколаїв
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги:</strong><br /> Розуміння принципів діагностики ПК;<br /> Навички в адмініструванні ОС Windows ;<br /> -Знання Active Directory, Terminal Services, GPO, -налаштування термінальних підключень користувачів.<br /> -Базові знання комп’ютерних мереж.<br /> -Досвід налаштування систем відеонагляду.<br />-знайомство з Linux -вміння налаштовувати Mikrotik.</p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Обов’язки:</strong><br /><br /> -Обробка заявок від користувачів та їх технічна підтримка на місці так і віддалено.<br /> -Участь в провадженні нових програмних продуктів.<br />- Налаштування робочих місць користувачів на базі ОС Windows та необхідного пакету програмного забезпечення.<br /> -Підтримка та налаштування периферійного обладнання принтери, МФУ, сканери;<br /> -Діагностика проблем з обладнанням та програмним забезпеченням та їх усунення;<br />-Налаштування систем відеонагляду, моніторинг їх працездатності. <br /><br />Місце роботи Космонавтів 81/2<br />Графік з 8:30 до 19:00<br />5/2 дні<br /><br /><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Linux Support Engineer IT Recruitment Solutions ... 54000 грн.
Android Developer IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.
Інтернет-маркетолог Flora vip Lux 18000 грн.
Flutter Dev Junior Audety 43200 грн.
Flutter Developer Audety 83500 грн.
React Native Developer Audety 73000 грн.
React Developer QuliSoft 47500 грн.
UI/UX designer (Gamedev) QuliSoft 60500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: