Вакансія Лаборант, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Лаборант (Спільне українсько-німецьке підприємство «2К»). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

Вакансія: Лаборант (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Хмельницький
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong><strong>ТОВ «СУНП „2К“» — </strong></strong>компанія яка має німецьке коріння, працює над формуванням стандартів екології і безпеки та створює повністю безпечні для навколишнього середовища продукти за європейськими стандартами, запрошує на роботу <strong>лаборанта</strong><strong><strong><strong>!</strong></strong></strong></p> <p><strong>Вимоги</strong>: </p> <ul><li>Вища освіта хімічного спрямування;</li><li>Досвід роботи лаборантом у лабораторії/виробництві — від 1року;</li><li>Знання лабораторного устаткування та правила експлуатації;</li><li>Знання правил зберігання реактивів, методів приготування робочих розчинів;</li><li>Вміння користуватись нормативно-технічною документацією;</li><li>Розуміння та навики проведення контролю якості готової продукції;</li><li>Впевнений користувач ПК;</li><li>Вітається досвід роботи в системах ISO 9001, ISO 14001, ISO 22716;</li><li>Уважність, зосередженість, прискіпливість, вміння швидко навчатися та працювати в режимі багатозадачності.</li></ul><p><strong>Обов'язки</strong>: <br /></p> <ul><li>Проводити фізико-хімічний контроль якості продукції по ходу технологічних процесів виробництва в суворій відповідності зі встановленими вимогами;</li><li>За результатами аналізів робити висновок про відповідність продукції НД;</li><li>Вести оформлення відповідної документації (журналів, паспортів якості, протоколів випробувань і т. ін.);</li><li>Підготовка лабораторного обладнання та посуду для роботи;</li><li>Брати участь в розробленні нових продуктів, та впровадженні нових методик випробувань;</li><li>Виконувати вимоги охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки і правил внутрішнього розпорядку;</li><li>Брати участь в розробці коригувальних заходів по якості;</li><li>Брати участь в роботі по визначенню причин браку;</li><li>Брати участь в розгляді претензій та рекламацій від споживачів;</li><li>Брати участь у забезпеченні лабораторії витратними матеріалами.</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong></p> <ul><li>графік роботи позмінний,</li><li>комфортний офіс,</li><li>дружний колектив</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вожата у денний табір Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Адміністратор офісу Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Викладач (репетитор) з математики з 5-го по 11-й клас Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Автор студенческих работ Kursovrob 15000 грн.
Вчитель англійської мови. Фирма Pol-Tur 9000 грн.
Вчитель іспанської мови Ліцей «Прем’єр» 6000 грн.
ЛФК спеціаліст, фізичне виховання Психологічна студія дитяч... 17000 грн.
Корекційний педагог Психологічна студія дитяч... 17000 грн.
Логопед з досвідом Психологічна студія дитяч... 22000 грн.
Логопед Психологічна студія дитяч... 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: