Вакансія Експерт-біолог, лаборант, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Експерт-біолог, лаборант (НДЕКЦ). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Наука, освіта, переклади / Експерт-біолог, лаборант

На 21.03.2023 в нашій базі:  282 вакансій,   17071 резюме

Вакансія: Експерт-біолог, лаборант (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:12000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Львівський НДЕКЦ МВС набирає на вакантні посади: старшого лаборанта-діловода, та судових експертів у відділ біологічних досліджень та обліку.</strong></p> <p><strong>Вимоги</strong>:</p> <ul><li>вища біологічна, медична, хімічна (для лаборанта), кваліфікаційний рівень не нижче спеціаліста (для судового експерта), не нижче бакалавра (для старшого лаборанта).</li><li>уважність, дисциплінованість, відповідальність, бажання і вміння оперативно навчатись.</li></ul><p>Па посаду судового експерта перевага надається випускникам зі спеціальностями: генетика, біотехнологія, біохімія, біофізика, фізіологія людини, мікробіологія.</p> <p><strong>Умови роботи</strong>: повна зайнятість</p> <p><strong>Обов’язки</strong>: <strong>для судового експерта</strong>:</p> <ul><li>проведення судових експертиз та досліджень,</li><li>робота в лабораторії на сучасній приладовій базі,</li><li>досвідчений користувач комп’ютера, зокрема офісних програм.</li></ul><p>Заробітна плата судового експерта від 16300 грн.</p> <p></p> <p>Кожен працівник проходить на базі Львівського НДЕКЦ відповідне навчання, стажування для отримання кваліфікації судового експерта.</p> <p><strong>Обов’язки для лаборанта</strong>: ведення обліку реактивів, приготування робочих розчинів, стерилізаційна та дезінфекційна обробка інструментів, поверхонь, приміщень, ведення документообігу (журналів роботи). Для більш детальної інформації — звертайтесь за телефоном..24 — відділ біологічних досліджень та обліку.</p> <p>Заробітна плата лаборанта - 12 000 грн.<br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Вожата у денний табір Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Адміністратор офісу Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Викладач (репетитор) з математики з 5-го по 11-й клас Центр Репетиторства «VAIS... договірна
Автор студенческих работ Kursovrob 15000 грн.
Вчитель англійської мови. Фирма Pol-Tur 9000 грн.
Вчитель іспанської мови Ліцей «Прем’єр» 6000 грн.
ЛФК спеціаліст, фізичне виховання Психологічна студія дитяч... 17000 грн.
Корекційний педагог Психологічна студія дитяч... 17000 грн.
Логопед з досвідом Психологічна студія дитяч... 22000 грн.
Логопед Психологічна студія дитяч... 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: