Вакансія Педагог з англійської в дитячий садок, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Педагог з англійської в дитячий садок (Дитячий садок домашнього типу «Совенята»). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Наука, освіта, переклади / Педагог з англійської в дитячий садок

На 28.01.2023 в нашій базі:  255 вакансій,   16740 резюме

Вакансія: Педагог з англійської в дитячий садок (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:5000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Шукаємо педагога з англійської мови в дитячий садок на Печерську</p> <p></p> <p>Що ми пропонуємо:</p> <ul><li>Оплата від 250 грн за 1 заняття (обговорюється на співбесіді)</li></ul><ul><li>Графік: двічі на тиждень по 2−3 заняття (зайнятість: по вівторках та п*ятницях, або по понеділках та четвергах з 10:00 до 13:00). Вік дітей — від 3,5 до 7 років.</li></ul><ul><li>Роботу поруч з метро (м. Дружби Народів або Либідська)</li><li>Турботливого роботодавця</li><li>Приємний колектив</li><li>Повагу, турботу та підтримку в робочих питаннях</li></ul><p>Кого ми чекаємо:</p> <ul><li>Ініціативну, творчу, активну, життєрадісну людину</li><li>Людину, яка хоче спілкуватись з дітьми та отримує задоволення від цього, відчуває їх, чує та вміє сприймати такими, як вони є</li><li>Людину, яка має досвід в викладанні англійської малюкам та вміє знаходити спільну мову з ними. Рівень володіння англ. — не нижче В1.</li></ul><p>Ми — це затишний україномовний садочок з власним будинком та двором на Печерську. Ми — толерантні, творчі та дружні. У «Совенятах» ми стараємось створювати середовище, де кожна дитина почувається цінною. Наш підхід — це взаємодія, різноманітність та задоволення від процесу. Цінуємо бережне ставлення до дітей, поважаємо особистість. Працюємо з дітками від 3 до 7 років.</p> <p><br /></p> <p>Приймаємо на роботу після стажування. Всі подробиці можна дізнатись — подзвонивши по телефону ...61</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Перекладач угорської Центр сурогатного материн... договірна
Експерт-біолог, лаборант НДЕКЦ 12000 грн.
Викладач курсів Бухгалтерського обліку Учебный центр ДАНКО договірна
Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point) Учебный центр ДАНКО 20000 грн.
Лаборант Спільне українсько-німець... договірна
Технолог косметичного віробництва Стоян А.С. 50000 грн.
Удаленный переводчик французского Национальная сеть бюро пе... 15000 грн.
Викладач англійської мови Victoria's School by Matr... договірна
Вчитель англійської мови ФОП Кореньовська Ольга договірна
Менеджер з обробки замовлень Бюро перекладів Апостиль 10000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: