Вакансія Учитель початкових класів, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Учитель початкових класів (Репетиторский центр «Логос»). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Наука, освіта, переклади / Учитель початкових класів

На 10.12.2022 в нашій базі:  246 вакансій,   16474 резюме

Вакансія: Учитель початкових класів (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:10000 грн
  • Місто:Дніпро
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>«ЛОГОС»</strong> — це активна, дружна команда, об'єднана бажанням зробити цей світ кращим, а людей — більш здібними. Наша мета — надавати якісне навчання, допомагати дітям і дорослим отримувати потрібні їм знання і досягати своїх цілей у житті.</p> <p><strong>Ми у цифрах:</strong></p> <ul><li>Нам більше 27 років;</li></ul><ul><li>У нашій компанії працює понад 250 співробітників;</li></ul><ul><li>Наші філії розташовані в 3 регіонах України: Дніпрі, Києві та Одесі.</li></ul><p>Наші викладачі відновлюють інтерес до навчання, викладають свій предмет творчо, зрозуміло й цікаво, а також розкривають власний потенціал та розвиваються як особистості.</p> <p>Якщо ви також хочете отримувати задоволення від своєї роботи, спостерігати за успіхами дітей та щодня бачити їхні щасливі посмішки, тоді <strong>ми чекаємо вас у нашій команді.</strong></p> <p><strong>Що ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>індивідуальний графік роботи;</li></ul><ul><li>можливість впливати на свій рівень доходу — залежить від вашої кваліфікації та кількості учнів;</li><li>можливість постійно вдосконалювати свої професійні навички — ми приділяємо багато уваги навчанню нашого персоналу, заохочуємо та підтримуємо ініціативу;</li><li>дружню та чудову атмосферу у колективі — керівник та колеги завжди допоможуть вам та підтримають;</li><li>можливість кар'єрного зростання — 95% керівних посад обіймають наші найрезультативніші працівники.</li></ul><p><strong>Наш ідеальний кандидат:</strong></p> <ul><li>має високий рівень знань з профільних предметів та закохує в них з першого уроку;</li><li>вважає навчання дітей своїм покликанням;</li><li>швидко та легко знаходить підхід до кожного учня;</li><li>допомагає учням досягти бажаного результату;</li><li>вважає вміння спілкуватися своєю суперсилою.</li></ul><p><strong>Розглядаємо кандидатів з міста Дніпра.</strong></p> <p><strong>А також ми надаємо все необхідне для проведення уроків (програми, посібники, додаткові матеріали).</strong></p> <p>Вам потрібно лише пройти наше <strong>професійне стажування</strong> та оволодіти всіма тонкощами методики викладання.</p> <p><strong>Не втрачай</strong><strong>те </strong><strong>свій шанс на успіх, долучайтеся до нашої команди!</strong></p> <p><strong>Надішліть нам своє резюме саме </strong><strong>зараз!</strong> Або телефонуйте за номером: ...79 або ...70<strong>!</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Педагог з англійської в дитячий садок Дитячий садок домашнього ... 5000 грн.
Автор студентських робіт Dipservis 5000 грн.
Автор студентських робіт з журналістики Dipservis договірна
Аналитик проблематики избыточного веса Youshka договірна
English teacher (центр міста) Репетиторский центр «Лого... 15000 грн.
Вихователь-вчитель початкових класів Центр Сім*ї "Альтернативн... 11000 грн.
Помічник керівника Ліцей «Прем’єр» 14000 грн.
Логопед дефектолог Центр корекції та розвитк... 10000 грн.
Викладач англійської мови (онлайн) Молокова О.В., приватний ... 15000 грн.
Гувернантка-помічниця по дому, вахта Агентство Домашнього Перс... 39000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: