Вакансія Барбер-колорист, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Барбер-колорист (Мережа салонів краси "ЄвроПерукарня"). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Дизайн, творчість / Барбер-колорист

На 12.07.2024 в нашій базі:  259 вакансій,   13758 резюме

Вакансія: Барбер-колорист (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong></p> <p><strong>Європерукарня — це найбільша мережа сімейних салонів краси в Києві та київській області.</strong><strong><br />На сьогоднішній день в мережу входить 17 салонів з повним спектром послуг для жінок та чоловіків.<br />Також для діточок обладнані дитячі крісла машинки з переглядом мультиків. <br />На сам перед наші салони — це сильна команда професіоналів, стильний інтер'єр, нове обладнання, широкий асортимент продукції.<br />А найголовніше — щире піклування про наших клієнтів.</strong><strong><br /><br />Відкрита вакансія Барбера-колориста в салоні:</strong><br />м. Харківська ТЦ CLEVER, Бажана, 40<strong><br /><br />Що ми очікуємо від Вас:</strong><br /><br />Досвід роботи від 1 року в салоні.<br />Знання колористики.<br />Виконання жіночих, чоловічих та дитячих стрижок.<br />Фарбування любої складності.<br />Любов до своєї професії. Вміння побудувати з клієном довгострокові відносини. Бути позитивним. Підбирати продукцію для домашнього використання.<strong><br /><br />Ми в свою чергу обіцяємо:</strong><br /><br />Своєчасну виплату зарплати. Це % від послуги та продажу товару.(Щоденно)<br />Зручний графік роботи 2/2, або за домовленністю.<br />Можливість навчання та підвищення кваліфікації.<br />Підтримка та наставництво для новачків.<br />Стабільність, та високий трафік.<strong><br /><br />Якщо ти бажаєш працювати та розвиватися в сильній та професійній команді, телефонуй за номером 0992558826 Алла<br /><br />Чекаємо лише на тебе!</strong></p> <p><strong></strong><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Швачка Ателье Шпилька 17000 грн.
Озеленювач території компанії (підсобний працівник) VILAND 17000 грн.
Швачка Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Закрійник текстилю та одягу Швейный цех на Теремках 14000 грн.
Майстер манікюру Парихмакерская «Ева» договірна
Ілюстратор об'ємних видань для дітей + дизайнер інноваційних... АRАТТА-Design 24000 грн.
Ведущий инженер-конструктор (механика машиностроение) ООО «Укртехнофудз» договірна
Флорист Вінницький обласний центр... 7200 грн.
Телеоператор Вінницький обласний центр... 10000 грн.
Кравець швачка Стрельникова О. Р. 20000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: