Вакансія Барбер-колорист, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Барбер-колорист (Мережа салонів краси "ЄвроПерукарня"). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Дизайн, творчість / Барбер-колорист

На 27.09.2023 в нашій базі:  368 вакансій,   17815 резюме

Вакансія: Барбер-колорист (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:25000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong></p> <p><strong>Європерукарня — це найбільша мережа сімейних салонів краси в Києві та київській області.</strong><strong><br />На сьогоднішній день в мережу входить 17 салонів з повним спектром послуг для жінок та чоловіків.<br />Також для діточок обладнані дитячі крісла машинки з переглядом мультиків. <br />На сам перед наші салони — це сильна команда професіоналів, стильний інтер'єр, нове обладнання, широкий асортимент продукції.<br />А найголовніше — щире піклування про наших клієнтів.</strong><strong><br /><br />Відкрита вакансія Барбера-колориста в салоні:</strong><br />м. Харківська ТЦ CLEVER, Бажана, 40<strong><br /><br />Що ми очікуємо від Вас:</strong><br /><br />Досвід роботи від 1 року в салоні.<br />Знання колористики.<br />Виконання жіночих, чоловічих та дитячих стрижок.<br />Фарбування любої складності.<br />Любов до своєї професії. Вміння побудувати з клієном довгострокові відносини. Бути позитивним. Підбирати продукцію для домашнього використання.<strong><br /><br />Ми в свою чергу обіцяємо:</strong><br /><br />Своєчасну виплату зарплати. Це % від послуги та продажу товару.(Щоденно)<br />Зручний графік роботи 2/2, або за домовленністю.<br />Можливість навчання та підвищення кваліфікації.<br />Підтримка та наставництво для новачків.<br />Стабільність, та високий трафік.<strong><br /><br />Якщо ти бажаєш працювати та розвиватися в сильній та професійній команді, телефонуй за номером 0992558826 Алла<br /><br />Чекаємо лише на тебе!</strong></p> <p><strong></strong><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Дизайн, творчість»:Вакансія Компанія Зарплата
Різноробочий в ландшафтну компанію ФОП Альчинська О.Т. 15000 грн.
Ілюстратор Дитячих Віршів+Плакатист АRАТТА-Design 30000 грн.
Pr - менеджер + маркетолог АRАТТА-Design 24000 грн.
Ілюстратор об'ємних видань для дітей + дизайнер інноваційних... АRАТТА-Design 24000 грн.
Дизайнер на поліграфічне підприємство Квант, ЧФ договірна
Ілюстратор на поліграфічне підприємство Квант, ЧФ договірна
Монтажер відео для весільних фільмів Bride&Groom.video договірна
Senior Designer/Head of Design Kordie договірна
Майстер перукар Парихмакерская «Ева» договірна
Строитель-ремонтник в небогатый дом-хостел на постоянно ФОП Харлашкина А. П 16000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: