Вакансія Продавець-консультант , Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Продавець-консультант (Торгова мережа Eldorado). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Продавець-консультант

На 05.12.2021 в нашій базі:  139 вакансій,   11368 резюме

Вакансія: Продавець-консультант (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Посада продавець-консультант</strong></p> <p><strong>Інші компанії продають електроніку та побутову техніку, а Eldorado вже 20 років робить покупки українців вигідними, корисними та просто крутими. Тому нам потрібна людина-посмішка. Інакше кажучи, Крутопродавець!</strong></p> <p><strong></strong></p> <p>Ти будеш створювати крутозавтра собі й покупцям, а саме:</p> <p>• Консультувати клієнтів щодо товарів.</p> <p>Велика родина? Ось холодильник, в якому вистачить місця для тижневих запасів з урахуванням уподобань кожного. Комусь вдала покупка, а тобі — задоволення від усвідомлення, що приносиш користь людям.</p> <p>• Виконувати планові показники з продажу.</p> <p>Одним словом, робити свій гаманець пухким, заробляючи відсотки від продажів, а також забезпечувати внесок у стабільний розвиток усієї компанії. Про пухкий гаманець ми вже казали, так?</p> <p>• Оформлювати супровідні документи.</p> <p>Плюс у скарбничку твоїх навичок — досвід паперової роботи: заповнення гарантійних талонів, товарних накладних тощо.</p> <p>• Оформлювати вітрини.</p> <p>Звичайно, відповідно до наших стандартів. Твій внутрішній перфекціоніст буде задоволений!</p> <p>• Брати участь у бізнес-процесах.</p> <p>Робити переоцінку, розставляти товари та всіляко сприяти безперебійній роботі свого магазину.</p> <p><strong></strong></p> <p><strong>Ти станеш крутопродавцем, якщо:</strong></p> <p><strong></strong></p> <p>• маєш досвід роботи в продажах або сфері послуг,</p> <p>• цікавишся побутовою технікою та електронікою,</p> <p>• маєш активну життєву позицію і бажання розвиватися, любиш спілкуватися і досягати цілей.</p> <p><strong></strong></p> <p><strong>Вмикай свій успіх в Eldorado!</strong></p> <p><strong><strong>Магазин побутової техніки Ельдорадо ТРЦ "Lavina Moll", Берковецька 6Д</strong></strong><br /><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Кассир Dolls men`s club 15000 грн.
Продавець-консультант Торгова мережа Eldorado договірна
Продавець м'яса (Харківська, Житомирська) Рыщук Наталья Леонидовна 17000 грн.
Обвалювальник м'яса (Харківська, Житомирська) Рыщук Наталья Леонидовна 18000 грн.
Бариста-кассир Tort.ua 11000 грн.
Промоутер Vodafone Україна, компані... 4500 грн.
Водії кат. "В, С" ТД ПОЛЯКОВ договірна
Экспедитор ТД ПОЛЯКОВ договірна
Экспедитор в г. Киев ТД ПОЛЯКОВ договірна
Повар-закусочник в ресторан в центре Киева Первак 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: