Вакансія Обвалювальник м'яса (Харківська, Житомирська), Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Обвалювальник м'яса (Харківська, Житомирська) (Рыщук Наталья Леонидовна). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Торгівля, продажі, закупівлі / Обвалювальник м'яса (Харківська, Житомирська)

На 05.12.2021 в нашій базі:  139 вакансій,   11368 резюме

Вакансія: Обвалювальник м'яса (Харківська, Житомирська) (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Торгівельна мережа <strong>«М'ЯСНОВА» </strong>пропонує своїм клієнтам широкий асортимент м’ясної продукції. Для нас завжди важлива якість м’яса, зручність та комфорт при здійсненні покупок.</p> <p>Ми запрошуємо в нашу команду <strong>обвалювальників м’яса.</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>м. Харківська (вул. Ревуцького 12/1)</strong></p> <p><strong>м. Житомирська (вул. Академіка Доброхотова 11)</strong></p> <p><strong><br /></strong></p> <p><strong>Ми пропонуємо</strong>:</p> <ul><li>4/2, 5/2, 6/2 по 12 годин, (8:00—20:00), 1 год обідньої перерви, вихідні — плаваючі (готові розглянути інші варіанти);</li><li>максимальна ставка за зміну 900 грн (якщо з досвідом роботи). Якщо Без досвіду роботи, ставка 600 — 800 грн на протязі навчання. Розмір заробітної плати і ставка за зміну встановлюються за результатами співбесіди та стажування. Стабільна оплата 2 рази в місяць (5 і 20) або раз в 10 днів (на вибір);</li><li>офіційне працевлаштування, медогляд проводиться за рахунок компанії;</li><li>стажування 3 дня, оплачується по 500 грн за зміну;</li><li>корпоративний спецодяг, засоби індивідуального користування надаються;</li><li>знижка на придбання продукції в нашій мережі;</li><li>молодий і дружний колектив, який буде поважати вашу працю;</li><li>кар'єрне зростання в компанії, яка піклується про своїх співробітників;</li><li>комфортні умови роботи.</li></ul><p><strong>Що буде входити до Ваших обов’язків?</strong></p> <ul><li>обвалка м’яса (курка, індик, свинина, телятина, молочна телятина, баранина);</li><li>виготовлення м’ясних напівфабрикатів (фарші);</li><li>контроль якості продукції та видача її на вітрину;</li><li>прийом товару;</li><li>підтримка чистоти на робочому місці;</li><li>інвентаризація товару проводиться щодня;</li><li>генеральні прибирання проводяться 1 раз на тиждень.</li></ul><p><strong>Від вас ми очікуємо:</strong></p> <ul><li>дбайливе ставлення до майна підприємства;</li><li>розуміння важливості власного вкладу у спільний результат команди;</li><li>бажання працювати і розвиватися.</li></ul><p><strong>Детальніше про нас Ви дізнаєтеся під час особистого знайомства на співбесіді.</strong></p> <p>Зв’язатися з нами можна за номером <strong>...78 Наталья</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Торгівля, продажі, закупівлі»:Вакансія Компанія Зарплата
Кассир Dolls men`s club 15000 грн.
Продавець-консультант Торгова мережа Eldorado договірна
Продавець м'яса (Харківська, Житомирська) Рыщук Наталья Леонидовна 17000 грн.
Обвалювальник м'яса (Харківська, Житомирська) Рыщук Наталья Леонидовна 18000 грн.
Бариста-кассир Tort.ua 11000 грн.
Промоутер Vodafone Україна, компані... 4500 грн.
Водії кат. "В, С" ТД ПОЛЯКОВ договірна
Экспедитор ТД ПОЛЯКОВ договірна
Экспедитор в г. Киев ТД ПОЛЯКОВ договірна
Повар-закусочник в ресторан в центре Киева Первак 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: