Вакансія Повар в семью!, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Повар в семью! (Полехина Ю.). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Готельний бізнес / Повар в семью!

На 21.03.2023 в нашій базі:  282 вакансій,   17071 резюме

Вакансія: Повар в семью! (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Ірпінь
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong></strong><strong><strong>Ищу повара!   </strong></strong><strong></strong><strong></strong>    <br /></p> <p><strong><strong>Повар в семью! </strong></strong><strong></strong>    <br /><strong></strong>Требования:  <br /></p> <p>Порядочность   <br />Чистоплотность <br />Уметь готовить! <br />Образование! ( обучение на повара)  <br />Обязанности:    <br />Приготовление завтрака обеда и ужина!  <br />Заказ продуктов!   <br />Контроль продуктов в холодильнике!   </p> <p>Мойка посуды! <br /></p> <p>График работы с 7 утра до 21.00 вечера!<br /></p> <p>График работы 10/10 Плюс возможны подмены!<strong><br />Зп 2000 грн 1 рабочий день!    </strong><br /></p> <p><strong>З/п 30000 грн./за месяц </strong></p> <p>Можно с проживанием или без!<br />Работа по трудовому договору!  <br />Пишите мне на мой номер <strong>0972366349</strong> Юлия Полехина (вайбер или телеграмм)<br />Резюме и ваше фото!  <strong><br /><br /></strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Прибиральниця Партнер С 5000 грн.
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Повар в семью! Ирпень! Полехина Ю. 30000 грн.
Повар в семью! Полехина Ю. 30000 грн.
Повар в семью! Ирпень! Полехина Ю. 30000 грн.
Повар в семью! Ирпень! Полехина Ю. 30000 грн.
Повар в семью! Ирпень! Полехина Ю. 30000 грн.
Повар в семью! Ирпень! Полехина Ю. 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: