Вакансія Викладач курсів Бухгалтерського обліку , Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Викладач курсів Бухгалтерського обліку ( Учебный центр ДАНКО). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Викладач курсів Бухгалтерського обліку

На 21.03.2023 в нашій базі:  282 вакансій,   17071 резюме

Вакансія: Викладач курсів Бухгалтерського обліку (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:додатковий заробіток

Загальна інформація про вакансію


<p>Навчальний центр «ДАНКО» (лідер бізнес- навчання в Україні) запрошує в команду професіоналів практикуючих бухгалтерів, які хочуть та вміють ділитись знаннями.</p> <p><strong>Вакансія буде цікава:</strong></p> <ul><li>для тих, хто шукає додатковий заробіток у вільний від основної роботи час</li><li>для тих, хто хоче кардинально змінити свій формат роботи і стати викладачем на постійній основі</li><li>для репетиторів</li></ul><p><strong>Які курси потрібно викладати:</strong></p> <ul><li>Бухгалтерський облік для початківців +1С (BAS) + Medoc</li><li>Бухгалтерський облік ФОП</li></ul><p><strong>Наші вимоги:</strong></p> <ul><li>практичний досвід ;</li><li><strong>досвід викладання не вимагається</strong> (ми залучаємо до роботи поступово)</li><li>у викладача ми цінуємо <strong>пунктуальність, відповідальність, харизму, комунікабельність.</strong></li></ul><p><strong>Що потрібно робити:</strong></p> <ul><li>проводити теоретичні та практичні заняття згідно програми курсу</li><li>розробляти особисті методичні та відео-матеріали</li><li>контролювати відвідування слухачів</li><li>постійно моніторити знання слухачів</li></ul><p><strong>Що пропонуємо:</strong></p> <ul><li>ставку + бонуси (для повноцінної зайнятості) — 25 000 грн. Офіційне працевлаштування.</li><li>високу погодинну оплату (у разі часткової зайнятості) — від 200 грн до 400 грн. за годину в залежності від курсу.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>заняття проходять онлайн або в одній або декількох філіях навчального центру за вибором (всі локації знаходяться біля метро м. Києва)</li><li>графік роботи узгоджується окремо</li><li>навчання відбувається українською мовою</li></ul><p>КОНТАКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯТелефон:....97 Контактное лицо:ГеннадийАдрес:ул. Сверстюка, 19</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер Гравітація 17500 грн.
Bookkeeper KHL Bookkeeping, LLC 40000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 13000 грн.
Финансовый консультант Евролайф Украина 13500 грн.
Бухгалтер Кировоградгранит 14000 грн.
Бухгалтер ФОП Михайлов В.П. 15000 грн.
Ведущий бухгалтер-материалист (строительство) ФЛП Милютина Н. 25000 грн.
Обліковець Комп?ютерний Всесвіт договірна
Головний бухгалтер (для викладання на курсах) Тренд навчальна студія 4000 грн.
Викладач курсів Бухгалтерського обліку Учебный центр ДАНКО договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: