Вакансія Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point), Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point) ( Учебный центр ДАНКО). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит / Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point)

На 21.03.2023 в нашій базі:  282 вакансій,   17071 резюме

Вакансія: Викладач комп"ютерних курсів (word, excel, power point) (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:20000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:плаваючий графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Навчальний центр «ДАНКО» — лідер бізнес-освіти України, відкриває вакансію <strong>викладача комп’ютерних курсів.</strong></p> <p>Ми шукаємо для довгострокової співпраці активних, харизматичних, відповідальних спеціалістів, хто любить ділитись знаннями та навичками.</p> <p><strong>Які курси потрібно читати:</strong></p> <ul><li>Комп’ютерні курси для початківців</li><li>MS Office (Word, Excel, Powerpoint)</li><li>Excel Professional</li><li>Power Query, Power Pivot, Power BI ( по можливості)</li></ul><p><strong>Робота передбачає часткову зайнятість — переважно в робочий час по будням або по вихідним.</strong></p> <p><strong>Наші вимоги:</strong></p> <ul><li>Високий рівень володіння вищевказаними програмами (в першу чергу <strong>MS </strong><strong>Excel Professional)</strong>;</li><li>Викладання українською мовою;</li><li>Вміння цікаво доносити інформацію;</li><li>Досвід викладання бажаний, але не обов’язковий.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Очно в Києві (3 локації біля метро) та онлайн</li><li>Погодинна оплата праці (залежить від курсу)</li></ul><p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Ведення занять згідно графіку та програми курсу;</li><li>Підтримка курсу в актуальному стані;</li><li>Формування авторських методичних матеріалів;</li><li>Запис відео-матеріалів;</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер Гравітація 17500 грн.
Bookkeeper KHL Bookkeeping, LLC 40000 грн.
Финансовый брокер Евролайф Украина 13000 грн.
Финансовый консультант Евролайф Украина 13500 грн.
Бухгалтер Кировоградгранит 14000 грн.
Бухгалтер ФОП Михайлов В.П. 15000 грн.
Ведущий бухгалтер-материалист (строительство) ФЛП Милютина Н. 25000 грн.
Обліковець Комп?ютерний Всесвіт договірна
Головний бухгалтер (для викладання на курсах) Тренд навчальна студія 4000 грн.
Викладач курсів Бухгалтерського обліку Учебный центр ДАНКО договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: