Вакансія Ресечер, менеджер по роботі з виконавцями, авторами, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Ресечер, менеджер по роботі з виконавцями, авторами (Dipservis). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Наука, освіта, переклади / Ресечер, менеджер по роботі з виконавцями, авторами

На 23.06.2024 в нашій базі:  254 вакансій,   13741 резюме

Вакансія: Ресечер, менеджер по роботі з виконавцями, авторами (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr">Ми - компанія «Dipservis», вже більше 14 років надаємо якісну підтримку студентам та пропонуємо професійні інформаційно-консультаційні послуги. Наша успішність підтверджена лідерськими позиціями у даній галузі.</p> <p dir="ltr">У зв’язку зі зростанням обсягів замовлень, шукаємо у свою команду кваліфікованого Менеджера по роботі з виконавцями (авторами). </p> <p dir="ltr"><strong>Обов'язки</strong> </p> <p dir="ltr">- Підбирати виконавця з внутрішньої бази авторів, обговорювати терміни та етапи виконання замовлення по телефону, в чаті, по електронній пошті</p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr"> - Контролювати терміни виконання роботи</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">- Залучати нових авторів</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">- Контактувати з виконавцям, що зареєструвались на сайті для подальшої співпраці</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr"> - Заповнювати CRM та відповідні документи для звіту </p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">-Брати участь в робочих зустрічах, комунікація з командою </p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Віддалена робота</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Графік понеділок — п’ятниця з 09.00 до 18.00 + чергова субота з 10.00 до 15:00 через тиждень</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Заробітна плата: від 15000 до 35 000 грн.</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Навчання, допомога у всіх питаннях</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Можливість кар'єрного росту </p></li></ul><p dir="ltr"><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li dir="ltr"><p dir="ltr">Вік від 22 років</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Власний ПК, стабільний інтернет і тихе робоче місце</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Базові знання ПК — навички роботи з email, google, мессенджерами</p></li><li dir="ltr"><p dir="ltr">Вища освіта буде значним плюсом</p></li></ul><p>Зацікавлений? Надсилай своє резюме та наш HR сконтактує з тобою на протязі 2 робочих днів </p> <p dir="ltr"></p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Перекладач в бюро перекладів в м. Кривий Ріг Liga Translation agency 18000 грн.
Вчитель початкових класів ТОВ ХПГ «Веселі сходинки» 10000 грн.
Вчитель німецької мови Приватна школа «Харківськ... 15000 грн.
Адміністратор в художню студію Арт-Студія «Творча Кухня» 15000 грн.
Перекладач з англійської на українську Workman Publishing 65000 грн.
Методист (по роботі з іноземними студентами) КНУТКіТ імені І. К. Карпе... 12000 грн.
Інструктор в автошколу ТОВ АТП «Автотехніка» 12000 грн.
Вчитель математики Приватна школа «Гармонія»... 20000 грн.
Начальник відділу міжнародних зв'язків КНУТКіТ імені І. К. Карпе... 11000 грн.
Викладач англійської, німецької мов Афина, учебный центр 21000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: