Вакансія Менеджер в виконавчий відділ, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Менеджер в виконавчий відділ (Dipservis). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії Наука, освіта, переклади / Менеджер в виконавчий відділ

На 02.10.2023 в нашій базі:  371 вакансій,   17811 резюме

Вакансія: Менеджер в виконавчий відділ (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:8000 грн
  • Місто:Харків
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p></p> <p dir="ltr">Ми – компанія «Dipservis», професійно надаємо інформаційно-консультаційні послуги для студентів. Посідаємо лідерські позиції в Україні у своїй ніші. Працюємо офіційно понад 14 років!<br /><br /></p> <p dir="ltr">У зв'язку з розширенням потоку замовлень запрошуємо до нашої дружньої та професійної команди Менеджера по роботі з виконавцями.</p> <p dir="ltr">Це чудова нагода для старту твоєї кар'єри!</p> <p dir="ltr"></p> <p></p> <p dir="ltr">Ти наш кандидат, якщо:</p> <p dir="ltr"></p> <p dir="ltr">Комунікабельність – твоє друге «Я»</p> <p dir="ltr">З грамотністю письма та мови у тебе ніколи не виникало складнощів</p> <p dir="ltr">Відповідальність, старанність, робота на результат - тобі не порожні слова</p> <p dir="ltr">Посидючий і уважний до деталей</p> <p dir="ltr">Хочеш вчитися та постійно розвиватися</p> <p dir="ltr"></p> <p>У нас ти будеш:</p> <p></p> <p dir="ltr">працювати з вже наявною базою виконавців</p> <p dir="ltr">розподіляти замовлення серед виконавців</p> <p dir="ltr">контролювати терміни виконання</p> <p dir="ltr">додавати до бази нових виконавців</p> <p dir="ltr">вести звітність</p> <p dir="ltr">курирувати роботу коректорів</p> <p dir="ltr">Ми можемо запропонувати тобі:<br />Зарплату 8 000 - 20000 (залежить від досвіду та навичок)</p> <p dir="ltr">Зрозумілу та прозору систему бонусів та премій</p> <p dir="ltr">Стабільна виплата зарплати 2 рази на місяць</p> <p dir="ltr">Підтримку колег та навчання всім процесам</p> <p dir="ltr">П'ятиденний робочий тиждень з 09.00 до 18.00 + чергова субота з 10.00 до 15:00 через тиждень</p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Наука, освіта, переклади»:Вакансія Компанія Зарплата
Воспитатель в детсад Logikaclub 8000 грн.
Домробітниця в приватний будинок Persona Grata 15600 грн.
Няня для дівчинки 3 роки на вихідні дні, м. Позняки Агентство домашнего персо... 13600 грн.
Репетитор, преподаватель английского языка Иванова Наталия 1 грн.
Няня зі знанням анг. мови, 14/14 з проживанням, с.Требухів Дом счастья 48000 грн.
Няня- гувернантка для дівчинки 7 років, 7/7 з проживання, м.... Агентство домашнего персо... 27000 грн.
Няня для дитини 2,4 роки, 3 рази в тиждень, Святошинський ра... Дом счастья 27000 грн.
Вихователь, вчитель дошкільної підготовки Центр розвитку «Діалог» 12000 грн.
Викладач англійської мови Школа англійської мови At... 10000 грн.
Викладач англійської мови OneFunEnglish 35000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: