Вакансія Автор студентських робіт, Житомир. Пошук роботи в Житомирі - Робота Автор студентських робіт (Dipservis). Шукаю роботу в Житомирі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Житомирі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Житомирі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Житомирі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Житомирі!

вакансії Житомирі / вакансії IT, WEB фахівці / Автор студентських робіт

На 28.01.2023 в нашій базі:  255 вакансій,   16740 резюме

Вакансія: Автор студентських робіт (в Житомир)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:5000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:бажано
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Компанія «Dipservis» - досвідчена компанія, що офіційно працює у сфері написання на замовлення дипломних, курсових, контрольних та інших видів навчальних робіт, у зв'язку з розширенням штату, оголошує конкурс на вакансію автора студентських робіт.</p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>наявність закінченої вищої освіти;</li></ul><ul><li>знання ПК, MS Office, Internet лише на рівні досвідченого користувача;</li></ul><ul><li>досвід написання студентських робіт на замовлення;</li></ul><ul><li>відповідальність та старанність, своєчасне виконання робіт (без затримок);</li></ul><ul><li>можливість зв'язатися з Вами у будь-який момент (телефон, gmail, telegram, viber);</li></ul><ul><li>бажання заробляти у будь-який зручний для Вас час.</li></ul><p><strong>Умови:</strong></p> <ul><li>висока та гарантована своєчасна оплата за виконані роботи, підтримка та сприяння авторам-початківцям (виплата гонорару за перші виконані замовлення протягом 3-х днів);</li><li>вигідна система оплати для авторів (на карту будь-якого українського банку);</li><li>вільний графік роботи;</li><li>постійна наявність замовлень, щоденні списки нових замовлень з різних дисциплін, з яких Ви можете вибрати те, що саме Вам цікаво;</li><li>необмежені можливості за обсягами замовлень, що обробляються – все залежить від Вашого індивідуального режиму праці;</li><li>дружелюбні менеджери;</li><li>бонусні програми для найактивніших авторів.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Менеджер по продвижению сайта Бюро подбора персонала «Г... договірна
Дизайнер для створення контенту БІ-Труд 5000 грн.
Junior Embedded C Developer Corinne договірна
Project-менеджер зі знанням англійської мови iPapus Agency 19000 грн.
Web-розробник (strong junior, middle) iPapus Agency 25000 грн.
SEO-фахівець iPapus Agency 20000 грн.
C++ Unity 3D Developer IT Recruitment Solutions ... 172800 грн.
Linux C Developer IT Recruitment Solutions ... 172800 грн.
Программист C++ Fresh Job 450000 грн.
Php developer BramblingTech договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: