Персонал Житомир: резюме та пошук співробітників в Житомирі, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Житомирі швидко, шукаю резюме в місті Житомир.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Житомирі. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Житомирі, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Житомирі!

Резюме: Продавець торгового залу (Житомир)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Житомир
 • Досвід роботи: 0 рок. міc.
 • Графік роботи: полный рабочий день
 • Стать: женский

Досвід роботи

  <p>Ціль</p><p>Добросовісний та креативний працівник з досвідом роботи в продажі. Маю чудові навики в проведенні презентацій товару у торгових залах. Маю чудовий смак та слідкую за новинками моди. Шукаю роботу продавця-консультанта, де знадобляться мої сильні комунікативні навички і здатність брати на себе високий рівень відповідальності. Віддаю перевагу роботі в компанії з високими етичними цінностями.</p> Про мене <p>Українка 37 років, заміжня, виховую дитину. Маю бажання працювати та будувати успішну кар’єру.</p> Досвід роботи Велика Кишеня 2011-2014 <p>Касир </p><p>§ Робота на касовому апараті, калькуляторі, а також зі сканером штрих-коду та іншою технікою на робочому місці. Ведення касової документації, розпізнавання фальшиви купюр, та перевірка цілісності товарних позицій. Інформування покупців про додаткові акції та спеціальні пропозиції.</p><p>§ Вивішена на дошку пошани як "Найкращий касир за результатами 2013року"</p> КиївХліб 2016-2018 <p>Продавець-касир</p><p>§ Прийом і викладка товару; Консультація, обслуговування покупців і розрахунок на касовому апараті; Проведення інвентаризації; Підтримка чистоти на робочому місці.</p><p>§ Отмирала грамоту, за результатами іспиту на знання продукції, мережі магазинів КИЇВХЛІБ.</p> ЕкономКлас 2018-2020 <p>Продавець-консультант</p><p>§ Прийом товару та його перебирання по брендам. Сортування, розвішування по типам одягу і вивіска товару в торговий зал. Консультація покупців по акціях і спеціальним пропозиціям. Консультування покупців по розмірам, брендам, стилям. Обслуговування клієнтів на касі. Прийом рекламацій, скарг і пропозицій. Робота з конфліктними ситуаціями.</p><p>§ Жодного нарікання за час роботи в магазині від керівництва та покупців, ЕкономКласу.</p> Освіта ПТУ-19 – Київ – Маляр <p><br></p><p>2001-2004</p><p>Повна середня професійна освіта.</p> Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова – Київ – Вчитель <p>2004-2006</p><p>Незакінчена віща освіта.<b></b></p> Особові якості <p>Ввічливість, відповідальність, креативність, уважність добросовісність, порядність, клієнтоорієнтованість;</p> Знання мов <p>Українська-рідна;</p><p>Російська – вільно;</p><p>Турецька – добре;</p><p>Англійська – початковий;</p> Хобі <p>Малювання, подорожі, шиття та вишивання, fashion-індустрія.</p>

  Відкрити контакти

  Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

  Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


  Схожі резюме на роботу:Продавець торгового залу







  Jobs.ua рекомендує переглянути: